Для малого та середнього бізнесу (з продажу) створений кращий веб-інструмент для підвищення продуктивності Бітрікс - 24. Бітрікс24 - це безкоштовна або недорога CRM, яка дозволяє вам керувати і підтримувати клієнтів, а також автоматизувати маркетинг за допомогою програми для збору даних про клієнтів, управління угод, контролю за менеджерами, аналітикою і прогнозування. Доступно в хмарі і локально, як в настільному додатку, так і на мобільних пристроях. Найпопулярніша система CRM в світі за кількістю користувачів Бітрікс24.

Що таке система CRM?

  • CRM-система - це набір інструментів: воронка продажів, управління лійкою продажів, звіти про продажі, 360-градусний перегляд карток клієнтів, підтримка повторних продажів і автоматизація продажів.
  • Дозволяє легко автоматизувати шлях продажів і створювати правила і тригери, які переміщують існуючих і потенційних клієнтів між різними шляхами продажів.
  • CRM контролює маркетингові витрати і автоматично розраховує рентабельність інвестицій.
  • Безкоштовний контакт-центр для клієнтів, який забезпечує підтримку клієнтів по електронній пошті, телефону, в чаті, в соціальних мережах і популярних месенджерах.
  • Можливість створення завдань всередині CRM. Співпрацюйте з клієнтами над проектами і відстежуйте час, витрачений на виконання завдань, щоб мати можливість точно виставляти рахунки.

Бітрікс24 доступний в хмарі і локально з доступом до вихідного коду. Розміщення Бітрікс24 на власних серверах дає повний контроль над вашими даними і дозволяє отримати до них доступ абсолютно безпечно. Ідеально підходить для організацій з кількістю співробітників від 50 до 50 000 чоловік. Ви можете встановити програму на свій сервер і при необхідності налаштувати. У Бітрікс24 доступні десятки інтеграцій.