У фразі «ви то, що ви їсте» багато правди. Їжа впливає на наше здоров'я, а також на самопочуття, зовнішній вигляд шкіри і волосся. Вона додає енергії, впливає на роботу мозку, відповідає за пам'ять і концентрацію уваги. Їжа буквально служить паливом для нашого тіла. Тому замість того, щоб використовувати продукти з високим ступенем переробки, які не мають харчової цінності, а містять лише порожні калорії і цілий ряд штучних барвників і ароматизаторів, давайте виберемо здорову органічну їжу. Переходьте на сайт: z-lisu.in.ua інтернет магазину продуктів з Карпат "Їжак з лісу» і насолоджуйтеся величезним вибором корисних продуктів. Пропозиція магазину включає:

  • Карпатський чай, варення, трави і ягоди.
  • Гриби і спеції, набори, і інші товари.

Чому варто купити продукти з Карпат?

1. Органічні продукти харчування давно перестали бути розкішшю. Все більше людей, піклуючись про своє здоров'я і хорошу форму, вибирає натуральні продукти харчування, цікавиться складом продуктів і робить акцент на якість. Продукти, з Карпат вирощені без використання штучних добрив, пестицидів, регуляторів росту та харчових добавок відрізняються неперевершеним смаком і тонким ароматом.

2. Еко-їжа - це натуральна їжа, а значить, безпечна. Купуючи чай, гриби, спеції та інші товари, створені природою, ми не забезпечуємо організм токсичними хімічними або генетично модифікованими речовинами. Екологічні продукти багаті цінними поживними речовинами: білками, жирами, мінералами, вітамінами і макроелементами. Дослідження незалежних організацій неодноразово показували, що органічні продукти харчування багатшими поживними речовинами, ніж інші види продуктів харчування.

Переваги покупки в магазині «Їжак з лісу»:

·         Асортимент каталогу по категорії дозволяє дуже легко знайти необхідні товари. Також варто звернути увагу на все більш популярні продукти, це карпатські чаї, які включають різнотрав'я і сушені лісові ягоди. В результаті такого гармонійного поєднання, чай не тільки смачний, а й корисний.

·         Доступні ціни без переплат.

·         Доставка від 800 гривень безкоштовна в будь-який куточок країни.

Інтернет-магазин «Їжак з лісу» економить ваш час і завжди під рукою!