У перший період появи пінг-понгу ніхто навіть і не міг уявити, наскільки масштабною буде популярність гри. У кожній країні, місті, невеликому населеному пункті встановлювалися столи, і кожен любитель намагався показати спритність і перевагу над суперником. З активним розвитком даного виду спорту почалося дослідження позитивних фактором впливу під час тренувань. Кожен гравець незалежно від рівня підготовки, може точно сказати, користь від гри в настільний теніс проявляється у всіх складових здорового тіла і духу людини.

Покращуємо фізичну форму за тенісним столом

Якщо Ви думаєте, що просте відбиття м'яча не може принести користь, тоді Ви недооцінюєте настільний теніс. Незалежно від віку і рівня підготовки спортсмени отримують величезну користь від кожної години занять. Щоб упевнитися в таких фактах, слід розглянути вплив гри на кожну складову фізичного і психологічного здоров'я людини:

1. М'язи - під час занять тенісист максимально напружує всю м'язову масу тіла: ноги, спина, руки, прес. При чому, що настільний теніс вимагає задіяння всіх суглобів і м'язів, а не окрему групу, а все відразу. Таким чином суглоби мають більш гнучку структуру.

2. Серцево-судинна система - медична практика стверджує, що гра добре зміцнює систему, нормалізується тиск. Тому лікарі рекомендують пацієнтам із серцево-судинними захворювання займатися настільним тенісом. Регулярні тренування підсилюють кровообіг, роботу серця, в результаті знижується ризик інсульту.

3. Зір - концентрація на м'ячі протягом декількох годин знімає напругу на очах, що зберігає відмінні показники зору. Особливо корисно займатися грою людям, які проводять більшу частину часу за комп'ютером, гаджетами. Також позитивно впливають тренування на запобігання короткозорості, далекозорості у дітей.

4. Вестибулярний апарат - технічна складність гри вимагає високого рівня взаємодії рук, тіла і ніг. А тривалість спарингу формує і закріплює правильну поставу, координацію.

5. Спритність - щоб виграти у суперника гравець повинен швидко і негайно реагувати на удар, прораховувати хід, викладатися на всю силу. Тому заняття настільним тенісом актуальні серед спортсменів інших видів спорту.

Підвищуємо психоемоційний фон

Крім позитивних моментів у фізичній підготовці тенісистів, варто приділити увагу і психологічному чиннику гри. У спарингу потрібно не просто стояти за столом і добре володіти ракеткою, але вміти контролювати емоції, стійкість до стресів. Якщо дати волю емоціям, спортсмен швидко втратить контроль над м'ячем і поступиться супернику. Самовладання - головний помічник у грі.

Багатьом буде цікаво дізнатися, що користь від гри в пінг-понг проявляється в досягненні вольових та лідерських якостей. Якщо дитина з малих років починається займатися настільним тенісом, то у нього проявляються важливі риси: прагнення досягати поставлених цілей, рух до перемоги, високих результатів. Спортивний азарт додає сил і сприяє емоційній розрядці. Головне правило гри - ніколи не здаватися.

А тепер варто поговорити про ще один плюс пінг-понгу - доступність для кожної людини. Якщо зайти на сайт https://www.tt-energy.com/ і подивитися категорії все для настільного тенісу, ви переконаєтеся, що стати аматором і професіоналом можна при мінімальних витратах. Якісний інвентар від світових виробників за невисокою ціною доставить максимум позитиву і задоволення від кожного заняття. Хочете схуднути, зняти стрес, поліпшити здоров'я - гра в настільний теніс стане Вашим вірним вибором.