Вже кілька століть шкіра як матеріал для виробів одягу, взуття та аксесуарів, користується шаленою популярністю і майже не має аналогів за своєю надійністю та довгостроковістю. Навіть сучасний альтернативний замінник — еко-шкіра (або ж штучна шкіра), не може мати властивостей натуральної. А саме: зручності, гнучкості та міцності.

Тож, навіть сьогодні, потрібно знати, як правильно доглядати за шкіряними аксесуарами з сайту https://empirebags.com.ua/ua/ у Вашому гардеробі.

Основні поради по догляду за шкіряними виробами

1. Уникайте тривалого перебування аксесуарів під сонячними променями.

2. Для зберігання сумок та портмоне зі шкіри використовуйте тканинні  мішки, які забезпечують циркуляція повітря.

3. Якщо виріб піддався зайвій вологості (потрапив під дощ чи сніг), слід сушити його природнім шляхом, без використання електричних приладів.

4. В очищенні краще за все обходитися сухою губкою або звичайною проточною водою. Хімічні засоби можуть нашкодити аксесуарові.

5. Не гайте час та вчасно видаляйте плями, до проникнення бруду у пори шкіри.

6. Враховуйте розміри сумки чи гаманця, коли наповнюєте їх речами. Натуральна шкіра легко розтягується за формою вмісту та досить непросто потім відновити початковий вигляд.

7. При тривалому використанні шкіра може підсихати і треба живити її спеціальним восковим кремом.

Загальні рекомендації при пошкодженнях аксесуарів зі шкіри

Натуральні шкіряни сумки досить практичні і підходять для тривалого, регулярного використання. Але й на таких аксесуарах протягом часу можуть з’являтися різноманітні незначні пошкодження та подряпини.

У деяких випадках це зовсім не є недоліком та додає особливих ознак вінтажного стилю. Якщо ж Вам все ж таки не довподоби такий зовнішній вигляд речей, придбайте доглядові засоби для шкіри. Вони виготовляються на основі живильних інгридієнтів та чудово відновлюють колір й текстуру аксесуару.

Якісні шкіряні аксесуари

Звісно ж, обираючи портфель чи сумку з натуральної шкіри, слід звернути увагу на її якість.

Інтернет-магазин Empirebags пропонує широкий ассортимент брендових шкіряних виробів від виробників з гарантією якості. Зручний формат здійснення замовлення дозволяє отримати аксесуар максимально швидко. Доставка здійснюється у будь-які куточки України, де є поштові відділення. Детальна характеристика продукції також представлена на сайті, тож обрати потрібний Вам виріб дуже легко.