Хто з нас не затамовував подих, знаходячись на висоті? Дійсно, навколишні природні чи урбаністичні пейзажі чарують особливо, якщо дивитися на низ з повітря. Це зумовлено тим, що тільки там ми можемо охопити оком нову картинку загальним планом. А от с землі так не вийде.

Моменти, коли нас щось приємно вражає, ми запам’ятовуємо на досить довгий проміжок часу. Тому не дивно, що аерозйомка набула популярності й у комерційній сфері. Наприклад, сьогодні є дуже популярним знімати рекламні ролики за допомогою квадрокоптеру.

Аерозйомка: подробиці та нюанси

Квадрокоптером називають літальний апарат, що керується з землі людиною. Він має пропелери та камеру, яка й здійснює зйомку з висоти.

Загалом, будь-яку фото чи відеозйомку з повітря називають аерозйомкою. У повітрі досить простору, щоб мона було зняти матеріал з цікавих та оригінальних ракурсів. А це важливо, якщо мова йде про створення контенту для просування бренду, що обв’язково має бути унікальним.

Аерозйомка може знадобитися:

- якщо ви знімаєте рекламний ролик

- якщо вам потрібно зняти спортивні змагання

- якщо ви ведете туристичний блог та знімаєте ландшафти та пейзажі

- якщо у вас планується масштабний захід – свято або конференція – і вам потрібно охопити деталі

- якщо ви знімаєте відеокліп

Як бачите – досить багато сфер, де можна використовувати такий тип зйомки. Важливо розуміти, що якщо ви бажаєте отримати гарний результат, то й знімальний процес потрібно доручати спеціалістам. Це стане запорукою успіху та захистить вас від фінансових втрат.

Чому саме аерозйомка?

Є вагомі причини замовити саме такbй тип зйомок. А саме:

- безпечність

- мобільність

- функціональність

- вартість

Справді, зйомка квадрокоптером обійдеться значно дешевше, адже обладнання досить просто транспортувати та вивозити на локацію. Сам квадрокоптер є компактним, тому його можна запустити практично будь-куди та посадити також практично будь на що. До того ж запускати апарат можна навіть з рук.

Аерозйомка повністю безпечна, апарат у разі проблеми не впаде донизу, а обережно приземлиться.

Різні види зйомок мають свою специфіку. Що потрібно саме вам – допоможе вирішити професіонал, тому радимо звертатись до спеціалізованих агентств.

До того, як розпочинати співпрацю з підрядником, подивіться на роботи, які він має в портфоліо. Якщо вам справді подобається те, що ви бачите, сміливо домовляйтеся про спільну реалізацію вашого проєкту. Якщо ви маєте сумніви – радимо не поспішати з прийняттям рішення та пошукати на ринку ще підрядників.