Щоб приносити людині з інвалідністю користь і не шкодити її здоров’ю, коляску потрібно ретельно підбирати відповідно до параметрів і вимог.

Важливо зробити це правильно, а допоможуть вам у цьому спеціалісти з “Ортотехно”, на сайті яких можна вибрати потрібний засіб пересування: https://www.ortotehno.com/product-category/invalidni-kolyaski/

Які критерії є пріоритетними?

Найважливіше 一 розуміння потреб майбутнього користувача. При можливості самостійного керування коляскою можна обирати серед звичайних варіантів, для особливих потреб найкращим буде крісло-каталка.

Подумати варто і про комфорт, щоб засіб пересування не спричинив проблем під час користування, а також не зашкодив.

Параметри, за якими здійснюється підбір

  • Вага майбутнього користувача. Усі коляски поділяються на звичайні і посилені, і саме маса тіла визначає, яка із них вам потрібна. Якщо вона перевищує 100 кг, варто обирати посилену конструкцію, адже завузьке крісло призведе до проблем зі здоров’ям.
  • Ширина тазу і ширина безпосередньо крісла. Стандартно, для людини звичайної комплекції, підійде крісло, шириною 41-46 см, проте якщо користувач має худорляву статуру, підбір варто здійснювати індивідуально. Недостатня фіксація призведе до травм або банального дискомфорту.
  • Загальні параметри коляски. Тут важливо, щоб вона не створювала проблем під час пересування між кімнатами чи виходом на вулицю. Виміряйте ширину між ободами коліс ─ так ви визначите потрібний вам розмір.
  • Наявність додаткових частин. Такі елементи, як підлокітник чи підголівник допоможуть зайняти максимально зручну і безпечну позицію, яка не зашкодить здоров’ю пацієнта.
  • Тип шин. Цей пункт залежить від потреб і повсякденності пацієнта. Вони можуть бути литими або ж пневматичними.
  • Тип засобу пересування. Потреби користувачів різні, відповідно до них і створюються засоби реабілітації. Визначте, для чого пацієнту потрібна коляска ─ це допоможе зробити правильний вибір.

В чому полягає важливість такого ретельного підбору?

Пріоритетом для людини з інвалідністю є безпека і комфорт, тож засіб реабілітації, чітко підібраний під параметри пацієнта, гарантуватиме це. Якщо користувач проживає у квартирі, правильний підбір допоможе безпечно і безперешкодно пересуватися між кімнатами, не потребуючи при цьому регулярної сторонньої допомоги.

Якщо ж знехтувати якимсь із параметрів, це призведе до ускладнень певних проблем, які вже є у людини з інвалідністю.

Де можна ознайомитись із доступними засобами реабілітації?

Радимо звертатися для замовлення або консультації лише до компаній, які професійно займаються постачанням або виробництвом засобів реабілітації для людей з інвалідністю.

Спеціалісти компанії “Ортотехно” допоможуть вибрати потрібний засіб пересування, детально проконсультують з усіх питань і доставлять необхідну продукцію для вас.

Нагадаємо, що перед замовленням будь-якого із засобів реабілітації необхідна консультація лікаря.