Освітні портали як джерело інформації для студентів і викладачів дуже потрібні для отримання корисних і цікавих знань. Освітній портал для школярів та вчителів з української та зарубіжної літератури Dovidka.biz.ua - це місце, де ви знайдете багато корисної та цікавої інформації зі світу корисних знань, яка буде атуальна для тих, хто працює і навчається в різних навчальних закладах. На сайті порталу: https://dovidka.biz.ua,  представлений матеріал за категоріями:

  • ВНЗ - медицина, економіка, психологія.
  • Школа - шкільні предмети різних напрямків.
  • Корисне - біографії, цікаві факти, поради, вірші.

Довідник покликаний допомогти вчителям і учням у підготовці та пошуку цікавих тем, надаючи готові і перевірені навчальні та довідкові матеріали. Матеріали, доступні на порталі, відповідають новому основному навчальному плану шкільної програми. Тут ви можете ознайомитися з новими статтями, біографією художників і письменників. Хронологічна таблиця життя и творчості допоможе ознойомиться с основними фактами біографії и головними подіями.

У категорії скорочені твори, є можливість згадати головні події твору та пригоди героя. Для тих, кому цікавий твір Григіра Тютюнника - Климко, його можна читати в скороченій формі.

Короткий зміст:

Главний герой Климко, після того як став сиротою, жив удвох з дядьком Кирилом, машиністом великого паровоза. Одного разу паровоз дядька не повернувся з рейсу - в нього влучила бомба. Загинули машиніст і його помічник. Климко залишився один. Тьотя Мотя запропонувала Климку жити з нею, і він відмовився. Мандруючі степом, хлопець прийняв рішення йти по сіль. Його подорож тривала вже восьмий день, хлопець дуже втомився. Сюжет розповіді постійно підносить новіе зустрічі і історії. Але історія завершилася сумно. Пролунала автоматна черга і Климко впав. На цьому сюжеті твір закінчується.

Переваги порталу Dovidka.biz.ua:

Це портал, який включає широкий спектр інформації, включаючи: безкоштовні навчальні матеріали, адаптовані для студентів, викладачів в короткій і доступній формі. Зручна система пошуку дозволить знайти будь-який матеріал за кілька секунд. Вибирайте категорію, назву і насолоджуйтеся корисною інформацією прямо зараз. Приєднуйтесь до групи читачів і знайомтеся з новими актуальними статтями. Освітній портал для школярів та вчителів з української та зарубіжної літератури Dovidka.biz.ua - створений саме для вас!