Прийняття правильного рішення при виборі SEO фірми має великі наслідки для вашого бізнесу та й вашого банківського рахунку. За умови правильного вибору підприємство в будь-якому секторі може збільшити продажі, зменшити свій рекламний бюджет і покращити взаємодію з клієнтами. Перш ніж укладати контракт на розкрутку сайту, перегляньте кілька підказок, які повинен врахувати кожен підприємець.

1. SEO не є магією, тому уникайте тих, хто говорить про це абстрактно

Процес оптимізації вашого сайту для залучення органічного трафіку є доволі складним, і його часто неправильно розуміють. Люди, які стверджують, що вони мають особливе розуміння алгоритмів Google або які розігрують містику навколо SEO, зазвичай говорять неправду. Навпаки, SEO вимагає глибокого розуміння того, як працюють пошукові системи, уваги до деталей та постійних модифікацій, оскільки алгоритми Google змінюються майже щотижня.

2. Ставте конкретні цілі і знайдіть фірму, яка зможе їх досягти.

Не наймайте фірму, що займається SEO, з неясною метою "збільшити органічний трафік". Для початку існує багато різних видів органічного трафіку, що означає, що збільшення трафіку не означає автоматично збільшення доходу.

Щоб уникнути двозначності, вам та вашій команді слід чітко окреслити те, що ви сподіваєтесь досягти за допомогою SEO. Ви хочете збільшити продажі товарів, класифікуючи певні ключові слова? Ви намагаєтесь зменшити коефіцієнт відмов свого веб-сайту чи збільшити коефіцієнт конверсії? Незалежно від того, якого виконавця ви оберете, переконайтеся, що ви чітко розумієте якого результату чекаєте, і які послуги вам знадобляться.

3. Не просто шукайте в Google списки "найкращих SEOшників"

Найкращі фірми з досвідом, як правило, вже мають багато постійних клієнтів, які рекомендують своїм знайомим звертатися до них. Тільки компанії, яким потрібні нові клієнти, намагатимуться поставити заголовок "найкращої SEO-компанії в Києві", наприклад. Це стосується й інших ключових слів, таких як «Найкращі SEO-послуги» та «Найкращі SEO-інструменти».

Це означає, що найкращим способом знайти кваліфіковану SEO компанію є старомодний спосіб «сарафанного радіо». Замість того, щоб шукати в Google, запитайте людей у ​​вашому професійному колі, але не прямих конкурентів, кого б вони рекомендували.

5. Виберіть виконавця, що надає регулярні звіти

Хоча ви повинні мати доступ до інструментів аналітики та аналізу сайту - швидше за все, у вас немає часу витрачати час на опрацювання усіх цих даних. З цієї причини вам потрібна команда фахівців, яка буде періодично інформувати вас про проведені роботи та їх результати.

Майте на увазі, що SEO - це процес, розрахований на тривалий час роботи. Навіть якщо ви плануєте лише тимчасово співпрацювати із компанією, досягнення цілей органічного відвідування веб-сайту вимагає часу, терпіння та конструктивних робочих відносин.

Підсумок

Сьогодні приблизно 90 відсотків користувачів переглядають результати лише на першій сторінці Google. Це означає, що пошук фірми, яка працюватиме для вас, має потенціал для трансформації вашого бізнесу. Але знайти потрібну компанію може бути складніше, ніж здавалося б. Багато дають обіцянки, які не можуть виконати або порушують правила Google через «чорне» SEO, що врешті-решт завдає шкоди вашому бізнесу. Оптимізація сайту під пошукові системи - це процес, який може допомогти вам створити успішний бренд - якщо ви знайдете відповідального та професійного виконавця.

Богдан Притуляк, веб студія «PBB design»