Про обмін гривень на іноземну валюту, якщо ви збираєтеся у відпустку в Росію у відпустку, ви повинні подбати заздалегідь для того, щоб не втратити грошей, виділених на поїздку. Де ж можна купити валюту в Тернополі, враховуючи при цьому вигідний курс гривні до долара?

Вигідний обмін валют у Тернополі ви завжди можете здійснити в обмінках КІТ Груп!

Стаціонарний обмінник валюти

Обмін рублі в гривні в стаціонарному обмінному пункті - це перша думка, яка приходить в голову туристові, який шукає прийнятний курс валют. Друга думка - який вибрати? Зазвичай в туристичних частинах міст можна знайти десятки обмінників, що пропонують різні курс гривні до долара. Але не в кожний з них варто заходити, і не завжди варто їм довіряти. Як же вибрати кращий обмін за привабливим курсом?

Перш за все, не варто обмінювати гроші в типово туристичних місцях. Як правило, їх власники за обмін валюти беруть досить високі комісійні. Тому якщо ви не маєте іншого вибору, і вам терміново потрібна готівка в центрі міста, то шукайте точки з написом "Change - no commission" або "Commission free". Завжди дізнавайтеся заздалегідь курс валюти в Тернополі і питайте, яку суму ви отримаєте після обміну.

Також ви можете попросити порекомендувати вам хороший обмінник валют, в готелі, в якому ви проживаєте. Як правило, на стійці реєстрації знають, де можна обміняти валюту за вигідним курс  в Тернополі.

Пам'ятайте, що обмін валюти в стаціонарному обмінниках краще здійснити, поки ви ще перебуваєте на батьківщині. Це в даному випадку буде більш вигідним варіантом. Винятком є ​​ситуації, коли ви їдете в державу, з якої не можна вивозити рідну валюту, наприклад, до Єгипту. Тоді краще ще в Україні поміняти гривні на євро або долари і на місці зробити вже інший обмін на єгипетські фунти. Варто також мати при собі кілька євро (або доларів) в кишені в турецьких аеропортах, так як там стягується туристичний податок, який становить 15 євро або 15 доларів (я віддаю перевагу другому варіанту), і його можна заплатити тільки готівкою. Так само, як і в Єгипті - все туристи, що в'їжджають в країну, повинні придбати візу за 25 доларів США.

Якщо ви шукайте найвигідніший курс іноземної валюти в Тернополі, то вам варто скористатися послугами Обмінки прямо зараз!

Банкомат - це досить безпечний варіант обміну готівки в місці, де ви проводите відпустку. Банкомати можна знайти майже скрізь. Вартість іноземної валюти, в основному, розраховується на основі поточного курсу нацбанку.