Калькулятор вагітності не показує фактичний вік плоду або дату народження, а тільки приблизний термін вагітності та очікувану дату народження (PTP). Це пов'язано з тим, що точний час зачаття, від якого слід відраховувати фактичний термін вагітності, визначити дуже складно. Крім того, калькулятор вагітності передбачає, що регулярні цикли жінки тривають 28 днів, 30-денні місяці і рівно 40 тижнів вагітності. Ці жорсткі цифри і усвідомлення того, що кожна дитина росте з різною швидкістю, пояснюють, чому тільки кілька відсотків усіх пологів заплановані з використанням цього методу. Однак на сайті EVA Blog можна дізнатися про  вагітність по тижнях.

1.       Перший Тріместер В Календарі Вагітності

За календарем вагітності перший триместр - з 1 по 13 тиждень вагітності.

Перший триместр вагітності відзначений симптомами вагітності: нудотою, блювотою, безсонням, погіршенням самопочуття. Протягом першого триместру вагітності формуються всі внутрішні органи і починає битися серце! На 12 тижні малюк виглядає як мініатюрний людська істота, може рухати грудьми і здійснювати хапальні рухи. В цей час ви також можете побачити його стать, якщо він правильно повертається на УЗД. В кінці першого триместру вагітності малюк важить близько 14 г, зріст 6 см.

2.       Другий Тріместер В Календарі Вагітності

За календарем вагітності другий триммер - від 14 до 26 тижнів вагітності.

Другий триместр вагітності найприємніший для майбутньої мами - зникають перші недуги, а значить, поліпшується настрій. У другому триместрі вагітності також знижується ризик викидня. За цей час у малюка розвиваються почуття: він чує, пробує на смак і реагує на світло. Голосові зв'язки у дитини також сформовані, він вже може відкривати очі і мати зачатки постійних зубів. Внутрішні органи продовжують рости. В кінці другого триместру вагітності дитина може важити до одного кілограма і мати зростання майже 40 см.

3.       Третій Тріместер В Календарі Вагітності

За календарем вагітності третій триместр - від 27 до 42 тижнів вагітності.

У третьому триместрі можуть з'явитися болі в спині, судоми литок, варикозне розширення вен і опухлі ноги. Третій триместр вагітності - пора інтенсивного розвитку мозку малюка, і він все більше починає нагадувати новонародженого: щоки округлюються, вони стають пухкими. У третьому триместрі вагітності дитина набагато менше рухається - він росте сам по собі, тому у нього набагато менше місця, щоб розмахувати гантелями. В кінці третього триместру вагітності дитина важить від 2,5 до 3,6 кг.