Якщо декор вашої кухні залишає бажати кращого, вам не доведеться відразу замінювати всі шафи на нові. Заміна фасадів кухонних меблів у більш привабливому колірі буде дешевшим, і ви отримаєте задоволення від саморобних метаморфоз на кухні. Перевірте, як підібрати кухні мдф фарбовані, вибираючи надійні бренди фасадів: Cleaf, AGT, Niemann, або самостійно замінити кухонні меблі з дошки МДФ або ДСП!

Кухонна метаморфоза - спосіб освіжити інтер’єр кухні під замовлення 

Шафи на вашій кухні старі і декор не наймодніший? Виправте, а не викидайте! Перш ніж йти до магазину за новими меблями, шукайте спосіб освіжити вигляд старих меблів за допомогою фасадів: Cleaf, AGT, Niemann. Фарбувані кухоні меблі по ваших розмірах з плит МДФ для нас не складуть проблем, тому що ми використовуємо власне виробництво шпонованих, фарбованих, плівкових, акрилових фасадів.

Як зробити метаморфозу? Спочатку оцініть стан меблів - переконайтеся, що дошка гладка, без розпушування, пухирів і подряпин, а також, що шпон не відшаровується від поверхні. Якщо шафи в хорошому технічному стані, і єдиним їх недоліком є ​​застарілий зовнішній вигляд - просто зверніться до нас, а ми пофарбуємо їх в інший колір, наприклад, модний білий. Стилі кухонь які робимо: сучасний стиль, прованс, класика, прямі, кутові.

Якщо ві бажаєте зробити фарбування самостійно, врахуйте важливі деталі. Якщо шпон відірветься, його можна очистити і покрити дошку МДФ фарбою. Як можна видалити старий шпон? Все, що вам потрібно зробити, це використати термопістолет або гарячу праску, щоб нагріти клей, а потім повільно відшаровувати зовнішній шар. Не забувайте ретельно шліфувати залишки клею перед фарбуванням плити МДФ - інакше після фарбування на поверхні ви побачите непривабливі сліди.

Щоб освіжити свою кухонну композицію та надати їй більш сучасний стиль, подбайте про деталі. Все, що вам потрібно зробити, це замінити ручки у висувних ящиках і зняти маскувальні смужки з нижніх шаф, і все це буде виглядати набагато цікавіше.

Однак, якщо шафи виглядають сильно пошкодженими, ви можете вирішити замінити самі фасади - зазвичай вони у найгіршому технічному стані. Єдине, що залишилось у ваших руках - це оновлення шаф. Тоді вартість такої метаморфози буде набагато нижчою, ніж якщо ви придбаєте новий набір кухонних меблів.

Звертайтеся до наших магазинів, які фізично знаходяться: м. Львів (пр-т Червоної Калини, 77 «Світ меблів» ), м. Червоноград (вул. Сокальська 10, «Світ меблів» ), м. Нововолинськ (бул. Шевченка, 21), смт. Жвирка (вул. 1-го Травня, 1). Телефон: +38 067 177 3913.