Кожен підприємець, якщо він думає про довгостроковий розвиток свого бізнесу, дбає про розумні інвестиції та реалізацію інноваційних ідей, завдяки чому випереджає конкурентів. Але перш за все - якщо він розумний підприємець, то дбає про безпеку своєї компанії. Окрім того, він уникає незаконних рішень, пов’язаних зі зменшенням витрат, і не ухиляється від податкових зобов’язань.

Розумний підприємець добре усвідомлює, що відмова від податкових витрат є не лише незаконним рішенням, але й недалеким та недоцільним, оскільки насправді він діє таким чином на шкоду своєму бізнесу. Однак існує спосіб, за допомогою якого бізнес може узгодити економіку із законністю. Податкове планування стає все більш популярним не лише серед великих, а й середніх підприємств, завдяки чому вони виконують всі свої податкові зобов'язання, тобто працюють легально, а економія полягає у виборі країни з мінімальним податковим зобов'язанням. Українські підприємці мають на вибір безліч рішень щодо оптимізації, заснованих на застосуванні міжнародного податкового законодавства.

Що таке міжнародне податкове планування?

У випадку міжнародного податкового планування 4b.ua - операції підлягають транскордонним операціям, тобто операціям, в яких беруть участь компанії та клієнти різних країн. Фактично, мова йде про організацію вашої ділової діяльності в різних країнах, щоб мінімізувати податковий тягар. Міжнародне податкове планування є дуже вигідним рішенням для підприємців з України або країн Європейського Союзу, де вони змушені платити високі податки у зв'язку зі своєю діяльністю. За допомогою компанії 4В, вони переносять центр оподатковуваної діяльності на країни з:

  • добре розвиненою банківською системою,
  • низькими податками.

Це вигідно і законно

Варто підкреслити, що «податкове планування» не є злочином чи ухиленням від сплати податків. Ця практика є цілком законною, відкритою і, що важливо, відома найбільшим компаніям, які не ризикують вступати в конфлікт із законом, оскільки знають, що їм є що втрачати. Підтвердженням популярності міжнародного податкового планування є той факт, що, за підрахунками економістів, від 6 до 8 відсотків вартості світової економіки управляється в офшорних фінансових центрах. Іншими словами, міжнародне податкове планування - варіант, який варто розглянути, якщо ви хочете отримати більші доходи компанії.

Цей вибір надзвичайно вигідний і навіть необхідний, коли ви не обмежуєте свою ділову діяльність лише однією країною, але також працюєте на інших ринках, наприклад, швейцарському, російському чи британському. Крім того, це часто передбачає придбання місцевого співробітника або партнера, з яким ви вирішили розвивати свою компанію або реалізовувати лише конкретний проект. Варто пам’ятати, що податкове планування базується на міжнародних угодах, заснованих на міжнародному публічному праві, і фактично є формою захисту вашого бізнесу.