Ремонт квартир під ключ є швидким та якісним способом привести свою квартиру до ладу силами професіоналів. Але отримати прекрасний результат можливо лише в одному випадку – якщо звернутись до спеціалістів. Тому плануючи робити ремонт під ключ, потрібно звернути увагу на ремонтні компанії, які змогли гарно себе зарекомендувати. Добре, що таких у Львові досить багато. Хоча потрібно розуміти, що ще більше на ринку подібних послуг шахраїв та людей, які нездатні виконати ремонт на рівні, який від них вимагається.

Як не стати жертвою шахраїв

Наявністю аферистів нікого здивувати не вийде. Є вони і в сфері ремонтних послуг. Щоб не потрапити на гачок шахраїв, потрібно дотримуватись простих правил:

  • Не кидайтесь на занадто дешеві пропозиції. Недарма говорять, що дешевий сир є тільки у мишоловці. Якщо майстри пропонують зробити роботу дуже дешево порівняно з ринковими пропозиціями такого ж типу, слід насторожитись. Як правило, це свідчить про те, що або робота буде далекою від ідеалу якості, або для здешевлення використають матеріали, які мають низьку якість, та ремонт прослужить недовго. Майстер, який якісно виконує свою роботу, скоріше за все не візьметься за замовлення задешево, оскільки цінує свій час та зусилля. На низьку оплату погодиться тільки людина, яка в чомусь не дотягує, тому змушена зменшувати ціну, тільки щоб мати роботу.
  • Працювати потрібно лише з компаніями, які пройшли перевірку і довели, що вони пропонують дійсно якісні умови. Найкраща гарантія – перевірка часом. Якщо компанія довела, що вона є хорошою і має безліч позитивних відгуків від вдячних клієнтів, тоді вона без проблем отримає визнання і у своїх нових клієнтів. Звісно, можна запитати знайомих у кого вони робили ремонт. Але виникає очевидна проблема – не всі часто роблять ремонти, тому знайти людей готових дати рекомендацію може бути непросто.

Аферисти часто працюють через розміщення оголошень, не маючи ні свого сайту ні іншої можливості перевірити ті казкові умови, які вони пропонують. Як правило, вони вказують, що готові швидко виконати роботу по дуже низькій ціні. Але навіть середні розцінки не завжди рятують від неякісного результату. Хоча шансів на нього набагато менше.

Як можуть розвиватись події, якщо будете співпрацювати з шахраями

Робітники, які пропонують виконати дуже дешевий ремонт квартири під ключ можуть навіть нічого не починати. Часто, вони зустрічаються з замовниками, та на зустрічі просять аванс, а після отримання грошей зникають в невідомому напрямку. Саме тому бажано нікому не передавати кошти, не уклавши офіційний договір, оскільки є ризик залишитись без грошей і не отримати ніякого результату, навіть поганого.

Також доволі часто робітники починають робити ремонт, хоча це не вказує на відповідальність таких спеціалістів. Дуже часто вони не притримуються технології, тому результат буде поганим. Замість того щоб використати якісні матеріали, через економію доведеться купувати найдешевші і далекі від стандартів якості. Оскільки замовник рідко погодиться зіпсувати свій ремонт матеріалами, які не підходять, допустити подібного неможна. Потрібно слідкувати, щоб робітники купували саме те, що їм замовили, а не заміняли це найдешевшими аналогами, щоб різницю покласти собі в кишеню.

Після такого неякісного ремонту недоліки починають проявлятись уже в перші тижні або навіть дні після того як проект зданий. Більше того, в деяких випадках недоліки стають помітними уже в процесі роботи. Але на це просто ніхто не звертає увагу і всі проблемні місця стараються замаскувати до тих пір, поки квартира не буде здана в експлуатацію. Якщо ж не хочете переживати, як будете жити в квартирі, яка розвалюється після ремонту, потрібно дуже відповідально відноситись до вибору компанії, якій доручите проведення ремонтних робіт.