Соняшники - дуже популярні квіткові рослини. Являють собою прямий довгий стебло з великими листками і квіткової головкою. Пелюстки соняшника можуть бути жовтими, червоними, помаранчевими, а іноді і інших кольорів. Стебло грубе і волосате, листя теж мають грубувату структуру. Соняшники зазвичай виростають до півтора-трьох з половиною метрів. Як правило, є витривалими рослинами і можуть витримувати короткі сухі або вологі температурні періоди. Важливо, щоб вони не були перезволожені, так як це розпушує грунт до такої міри, що вони не можуть витримати вагу великих головок квітів.

Бажаєте вирощувати соняшник? Вигідно придбати насіння ви можете вже зараз, відвідав сайт інтернет-магазину lnzweb.com!

Саджанці потрібно захищати від равликів до тих пір, поки вони не досягнуть висоти близько десяти сантиметрів. Високі рослини можна стабілізувати, прив'язавши до опорних паличок.

Види насіння соняшнику

Плодами цієї рослини є насіння довжиною 10-15 мм і шириною 4 мм, циліндричні або каплевидні. Складаються з твердої оболонки (навколоплідника) і ядра. Існує два основних типи насіння соняшнику:

  • Олійного типу - містять 40% масла і складають 80-95% виробництва насіння соняшнику. Викинуті насіння з процесу вилучення олії можуть бути скормлю худобі.
  • Ненасичені види або кондитерські містять 30% масла і складають 5-20% виробництва насіння соняшнику. Оболонки мають змінне забарвлення (чорне, біле або смугасте сіре/чорно-біле) і легко знімаються. Велика частина насіння такого типу призначена для кондитерського ринку.
  • Дрібне - використовуються як корм для птахів і домашніх тварин.

Хоча насіння соняшнику в основному використовуються для отримання масла, воно також їстівне і може бути використане в якості закуски і як інгредієнт для хлібобулочних виробів. Його можна пророщувати і класти в салати. Насіння соняшнику олійного типу має цінний зміст масла і жирнокислотний склад для тваринництва, зокрема для м'ясного і молочного скотарства.

В інтернет-магазині ви можете купити якісне насіння соняшнику оптом і в роздріб від відомих торгових марок. Фахівці нашого магазину ретельно перевіряють кожну упаковку перед продажем, що гарантує бездоганну якість товару, відсутність зіпсованих примірників.

Ми доставляємо насіння соняшників по всій Україні, для замовлення досить вибрати що цікавить вас товар і оформити покупку. Наша компанія реалізує продукцію, що має сертифікацію і дозвіл для вирощування на території України в будь-яких кліматичних умовах. Якщо у вас залишилися якісь питання, ви завжди можете задати їх за допомогою онлайн-консультанта, менеджер обов'язково відповість вам в найкоротший термін!