Ремонт квартир у Львові хочеться зробити не тільки якісним, але і максимально бюджетним. Але отримати гідну якість та зекономити можна не завжди. Досягнути чогось подібного можливо, якщо робити ремонт самостійно, витрачаючи кошти лише на матеріали. Однак у такого способу отримати якісний ремонт є очевидні недоліки. Наприклад, далеко не всі люди, які зацікавленні в якісному ремонті, можуть зробити його самостійно. Як мінімум, їм не вистачить навичок для виконання певних робіт. Тому краще не треба економити на будівельній бригаді. Але можна корінним чином передивитись всю стратегію роботи.

Як зекономити на ремонтній бригаді, не втрачаючи на якості

Запрошуючи професіоналів на ремонт необхідно, але не всі можуть витратити кругленьку суму на проведення капітального ремонту. Вихід є – запрошуйте професіоналів для виконання точкових та спеціальних робіт.

Все дуже просто, оскільки такі відносно прості роботи, як демонтаж старого покриття, зняття шпалер та плитки, можна зробити своїми руками, не витрачаючи на це кругленьку суму. Звісно буде потрібно самому попрацювати і витратити частину вільного часу, але зекономлені гроші можуть стати дійсно непоганим стимулом. Також своїми силами можна зайнятись вивезенням будівельного сміття, оскільки часто за це береться додаткова плата.

Більш складні моменти, як вирівнювання та обробка стін також може бути виконана самостійно. Зараз безліч інформації в інтернеті, відео-уроки та не тільки. Звісно, потрібно попрактикуватись, і немає ніякої гарантії, що у вас вийде, але все це можливо. Але все ж використання професійної допомоги може знадобитись і у цій справі. А щоб гарантувати собі безпеку під час формування ціни, бажано укласти договір, де всі ці моменти повинні бути прописані.

На які моменти потрібно звернути увагу, щоб ремонт був дешевим та якісним

Економія не повинна кидатись у очі, а бути незначним секретом власників. Найкраще цього можна досягнути, якщо обрати ремонт в простому та функціональному стилі. Наприклад, варіанти ремонту, де потрібно мінімум обробки та дорогих матеріалів. Хітом в цій сфері є стиль лофт, де цілком нормально залишити стіну зовсім необробленою. Але не дивлячись на відносну доступність ремонту, лофт подобається не всім.

Також можна зекономити на стелі. Не використовуючи найдешевший варіант, а обираючи той, який по ціні буде прийнятним, але дозволить не переробляти поверхню по декілька разів. Найпростіше всього, зробити натяжну стелю. Полотно прикриє всі декоративні та функціональні недоліки, і власникам квартири або будинку не доведеться витрачати час та кошти на вирівнювання стелі, обробку та інші види робіт. До того ж, натяжна стеля монтується всього за кілька годин, на ній не з’являються тріщини, а полотно не втрачає форму навіть з часом. Звісно доведеться змиритись з тим фактом, що висота приміщення дещо зменшиться, але різниця не настільки критична. Зате якщо вас підтоплять сусіди зверху, натяжна стеля може тимчасово втримати потік води.

Що стосується стін, їх обробку також можна зробити доволі недорогою. В якості покриття простіше всього використати однотонні шпалери. Вони прикриють мілкі деформації. Обирати моделі з принтом не рекомендується, оскільки знадобиться більше рулонів, щоб підігнати зображення. Також широкою популярністю нині користуються вологі шпалери, які взагалі непотрібно ніяк підганяти, а просто нанести на стіну та розрівняти.

Для підлоги також можна обрати недорогий матеріал. Наприклад, лінолеум, який достатньо гігієнічний. Окрім того, він простий у догляді і стійко витримує навантаження. Також серед переваг лінолеуму – велика кількість варіантів дизайну. По ціні лінолеум відповідає недорогим варіантам ламінату, але досвід свідчить про те, що порівняно з недорогим ламінатом, це покриття більш зносостійке. На лінолеумі не з’являються подряпини та вм’ятини. Отже, дешевизна ремонту багато у чому залежить від використання матеріалів, а також типу ремонту. Найдешевше обійдеться ремонт косметичного типу.