Паперове шоу є однією з найбільш цікавих, дивовижних та потрібних розваг для дітей. Хоча про що говорити, коли навіть дорослі не можуть відмовити собі в задоволенні згадати дитинство в об’ємному паперовому мареві. А коли як не зараз скористатись можливістю прикрасити своє свято чимось незвичним? Івент агенція «Пікан» пропонує своїм клієнтам цікаву акцію, яка так і називається – «Паперове шоу».

Потрібно поспішати, оскільки акція майже закінчилась. Вона триває від 1 до 28 серпня 2020 року. Але навіть якщо акція закінчилась, це не означає, що люди які стали її учасниками, але їх свята не підпадають під цю дату, не зможуть отримати свою частину розваг. Особливість акції у тому, що згідно з її умовами, учасники можуть отримати акційну знижку, забронювавши паперове шоу на будь-яку дату 2020 року. Тому всі клієнти, які встигли стати учасниками акції, зможуть скористатись її перевагами.

Акційна пропозиція дійсно приваблива – учасники отримають 10% знижку на послугу «Паперове шоу». Акційна ціна зменшує ціну на і так привабливі пропозиції агентства. Навіть без акції клієнти зможуть отримати шоу з використанням нового плівкового паперу, виготовленого з найтоншої плівки. Вона дуже стильно виглядає але не може нанести шкоди людям, оскільки є майже невагомою. Така її структура створює додаткові позитивні моменти. Наприклад, її набагато простіше прибирати, а також вона не викликає практично ніяких проблем з пилом та сміттям. Також цей папір є повністю вогнебезпечним, оскільки не горить. Тому якщо на вечірці планується запалювати бенгальські вогні, ніякої небезпеки не буде.

Що стосується акції, згідно з її умовами представники агенції займаються чорновим прибиранням після закінчення шоу, тому вам не доведеться ламати голову над тим, як прибрати залу, особливо якщо є бажання продовжувати розваги навіть після яскравого фіналу. Адже чим краще свято, тим більше хочеться щоб воно як можна довше не закінчувалось. А відходи будуть здані, тому можна сказати, що представники агенції піклуються про довкілля.

Паперове шоу може використовуватись не тільки для дитячого свята, хоча саме з такими заходами його зазвичай асоціюють. Тому якщо у вашої дитини найближчим часом планується день народження чи вечірка з якогось іншого приводу, Папір для дитячого свята може бути не лише білим, але і барвистим. Різнокольорові паперові потоки приведуть дітей в захват. А той факт, що папір повністю безпечний зможе заспокоїти батьків.

Особливість паперового шоу в його універсальності, оскільки ним можна доповнити практично будь-яку святкову програму. Наприклад, не тільки день народження дитини, але і випускний в дитячому садочку, школі, на природі. Хоча якщо планується вечірка на природі, потрібно звернути увагу, що вітер може внести корективи у ваші плани, та рознести папір по всій окрузі. Саме тому паперове шоу вважають більш підходящим для закритого приміщення. Після вистави залишиться лише все прибрати.

Але успіх паперового шоу багато в чому залежить від того, наскільки якісний папір, який у ньому використовується. Напевно всі знають, що якісний папір не повинен порошити. Також дуже важливо щоб об нього не можна було порізатись. Оскільки папір може нанести суттєві травми, в шоу потрібно використовувати спеціальну сировину. Ту, яка максимально безпечна для гостей свята. Діти можуть навіть кидатися паперовими заметами, не переживаючи що нанесуть собі шкоду.

Найчастіше для свята використовується сировина на паперовій основі. Хоча такий папір також буває декількох видів, які відрізняються щільністю. Краще використовувати папір з низькою щільністю, оскільки він практично не має шансів порізати шкіру. До того ж він більш об’ємний, тому за одну і ту саму вагу ви отримаєте різний об’єм сировини.

Також потрібно знати про таку важливу частину паперового шоу, як пил. Його не повинно бути, хоча від мінімальної частини таких відходів все ж досить складно позбутись.