Золоті сережки для дівчат — відмінний подарунок на будь-яке свято або урочистий захід. Кращого варіанту, щоб зробити другій половині приємне, годі й шукати. Головне — правильно підібрати модель, щоб вона відповідала стилю життя дівчини, її смакам в одязі та характеру. Вибрати кращу модель з представлених варіантів можете тут.

Різновиди золотих сережок в ювелірних майстернях

Магазин золотих сережок пропонує тисячі моделей, з яких можете вибрати ідеальний аксесуар в конкретному випадку. Дизайнери та ювеліри за допомогою спільної роботи радують покупців новими дизайнами, оригінальними вставками та технологіями.

Золоті сережки з фіанітами

За типом застібок сережки представлені в такому розмаїтті:

  • англійська замок;
  • французький замок;
  • пусети;
  • конго;
  • протягання або сережки-ланцюжки;
  • кафи.

Сережки з англійським замком — класичний аксесуар на всі часи. Тут виконано надійне кріплення, сережки комфортні в носінні, виглядають елегантно та стильно. Сережки з французьким замком у вигляді петель мають просту конфігурацію, виглядають вишукано. Гвоздики мають застібки у вигляді підпруженого або гвинтового затиску. Вони швидко й безболісно надягаються навіть після недавнього проколу, мають міцну фіксацію. Тонкий штифт втягається в мочку, а застібка настільки маленька, що не видна оточуючим.

Каталог золотих сережок великий, тут виставлені моделі з червоного, лимонного та білого золота. Також є комбіновані варіанти з декількох дорогоцінних металів. Представлені елегантні прикраси з інкрустацією дорогоцінних і напівкоштовних каменів, покриті ювелірною емаллю.

Як вибрати золоті сережки недорого

Підібрати прикрасу слід з урахуванням своєї форми обличчя. Овальному типу підійде будь-яка модель, незалежно від розміру та дизайну. З круглою формою обличчя вибирайте подовжені сережки, щоб вони візуально скорегували пропорції. Квадратному та прямокутного типу підійдуть закруглені аксесуари, вони пом'якшують гострі риси.

Золоті сережки-підвіски

Вибір моделі залежить й від того, де ви будете носити сережки. Якщо вони потрібні вам на кожен день, то вибирайте мініатюрні класичні прикраси, які підійдуть під будь-який образ. До вечірнього заходу купуйте сережки з інкрустацією дорогоцінних каменів або покриті ювелірною емаллю. Враховуйте вік власниці. Сережки для дівчинки повинні бути маленькими та практично невагомими. Для дівчат підходять вишукані прикраси з розсипом коштовної крихти. А дорослим жінкам вибирайте великі сережки з одним самоцвітом.

Займіться питанням, як почистити золоті сережки, щоб вони мали першокласний вигляд навіть через кілька років використання. Для очищення беріть 200 мл мильного розчину з чайною ложкою нашатирного спирту. Тримайте виріб в спеціальній скриньці, щоб на прикрасу не сідав пил та бруд, не потрапляли прямі сонячні промені.