Ми живемо в часи, коли гроші правлять світом. Все, що ми робимо, рано чи пізно зводиться до грошей. У деяких ситуаціях, виникають проблеми із заборгованістю. В цьому випадку, стягнення боргів може бути примусовим. Стягнення боргів - це процес, якого не завжди можна уникнути. Якщо у вас виникли труднощі з поверненням боргів, скористайтеся послугами колекторського агентства «Таліон Плюс», яке спеціалізується на стягнення проблемної заборгованості з використанням новітніх інструментів впливу і індивідуального підходу до боржників. Послуги по стягненню боргів, включають: досудове стягнення, судове стягнення, факторинг. При цьому враховується правовий статус боржника, сума боргу і його складність.

Переваги співпраці очевидні:

  • Професійний сервіс, висока ефективність, ділова культура, швидкі дії;
  • Пошук кращого рішення, адекватного очікуванням кредитора і фінансовим можливостям боржника; Контроль термінів оплати, ефективних розрахунків.
  • Грунтуючись на нашому досвіді і ділової культури, ми підтримуємо найвищі стандарти обслуговування боргу. Ми використовуємо ефективні методи ведення переговорів з боржником, завдяки яким наша компанія гарантує швидке стягнення заборгованості у відповідності з усіма застосовними правовими нормами та етикою.

Колекторська агентства «ТАЛІОН Плюс», це:

1. Конфіденційність. Ми ніколи не розголошуємо інформацію про зобов'язання боржників.

2. Надійність. Наша робота заснована виключно на чинному законодавстві.

3. Професіоналізм. Для нас характерний професіоналізм і дотримання правил професійної етики. Наші переговірники володіють повним спектром знань, мають багаторічний досвід і демонструють високу особисту культуру.

4. Ясність. Наші відносини з вашою компанією засновані на повній прозорості, що дозволяє нам зосередитися на виконанні узгоджених дій і, отже, на ефективному процесі стягнення.

Співпраця з нами є гарантією позитивного результату і, отже, повного стягнення заборгованості. Вам потрібна порада по стягненню заборгованості? Ми можемо допомогти вам. Завдяки тому, що ми підходимо до кожного випадку індивідуально, для нас немає нерозв'язних проблем, зв'яжіться з нами сьогодні!