Основна частина жінок знає, що духи - це дуже важливо. Це спосіб розповісти оточуючим про найголовніші риси її характеру, розкрити її внутрішній світ, розповісти про її переваги і поглядах на життя. Кожна жінка заздалегідь думає про те як вона буде виглядати  навесні. Тому що ми всі її чекаємо, особливо в морозному січні. А парфум - це важлива частина образів основної частини жінок. Хтось підбирає запах в залежності від кольору волосся, хтось - з яких-небудь інших причин. Але найчастіше жінки підбирають парфум на https://www.brocard.ua/ в залежності від настрою і інших суб'єктивних критеріїв. Образ сучасної леді складається з дрібниць, навіть часто невидимих  оку. І запах парфумів відноситься до таких критеріїв.

Ви знаєте, що правила вибору парфумів диктує не тільки вік і настрій? Важливо, щоб аромат відповідав ще й пори року, в яке ви вирішили його "носити". Попереду весна, а це означає, що теплі і густі варіанти краще прибрати в шафку до наступних холодів. Прийшла пора свіжих нот, соковитих фруктів і запашних квітів.

Весняний парфум - який він?

Весна - час вибухових емоцій, що зароджуються почуттями і невичерпного оптимізму. Налаштуватися на позитивний лад, відчути єднання з природою і побачити навколишній світ у яскравих фарбах вам допоможе улюблений аромат. Загальні правила вибору прості:

Весна любить свіжість. Присутність квіткових нот - безпрограшний варіант, як для юних дівчат, так і для зрілих жінок. Роза, жасмин, гіацинт, фрезія, конвалії, ірис якнайкраще підійдуть для створення легкого нальоту грайливості, ніжності і жіночності. Додайте до них зухвалі ноти яблука, лимона або смородини і яскравий жіночий парфюм на весну-літо готовий;

Насиченість має значення. Весняний аромат - це легкість. Тому, відкладіть концентровані парфуми для зими і віддайте перевагу парфюмированной або туалетній воді. Перша має середню стійкість в порівнянні з духами завдяки невисокому вмісту ароматичної композиції. Друга ж - рекордсмен по легкості, але і стійкістю володіє відповідною;

Не відмовляйтеся від улюблених ароматів. Головне при виборі парфуму - наскільки комфортно ви почуваєте себе в тандемі з ним, і як повно він передає ваш настрій. Якщо ви не готові відмовитися від «старого» аромату, але вважаєте його занадто важким для весни - ситуацію можна виправити! Багато аромати випускаються в різних версіях - духи, парфумована або туалетна вода. Якщо перший варіант навесні буде звучати нав'язливо і нудотно, то останній може виявитися тим, що вам потрібно.