Картинки по запросу Купівля автоматичного тонометра

Вимірювання артеріального тиску дозволяє визначити, наскільки кров, перекачується серцем, потрапляє в стінки артеріальних судин нашого організму. Величина тиску залежить від кількості крові і сили, з якою вона викидається з серця, а також від еластичності стінок артерії. Для того щоб вимірювання тиску не приносило багато клопоту, рекомендуємо купити тонометр автоматичний в компанії «Медико», яка є дистриб'ютором товарів і виробів медичного призначення. Автоматичний тонометр, цей пристрій для вимірювання тиску з живленням від батареї складається з датчика, який накладається безпосередньо на шкіру, манжети і електронної панелі, яка при активації автоматично надуває і здуває манжету. Після тесту значення артеріального тиску відображається на рідкокристалічному дисплеї.

Особливість тонометра:

1.      Повна автоматизація в поєднанні з простотою використання, створюють комфорт при вимірюванні тиску. Широкий екран, наявність возможности збереження в пам'яті отриманих значень, графічний індикатор класіфікації, функціональність, це важливі кретерii приладу.

2.      Точніші результати і більш короткий час обстеження є факторами, що визначають високу якість пристрою і безсумнівні переваги тонометра.

3.      Порівняно невеликі розміри. Ідеально підходить для самоконтролю тиску у пацієнтів в домашніх умовах.

Переваги:

  • Автоматичні тонометри також розраховують пульс і можуть виявляти нерегулярні ритми (наприклад, при аритмії). Більш сучасні модифікації тонометрів, здатні розрізняти причину порушень, а також можуть оцінювати ступінь аритмії. Повністю автоматичні електронні тонометри, як на зап'ясті, так і на плечовий манжеті, є хорошою пропозицією для щоденного вимірювання пацієнтами в домашніх умовах, особливо коли вас цікавлять тенденції зміни тиску в довгостроковій перспективі. Такі щоденні вимірювання мають першорядне значення в діагностиці не тільки гіпертонії, а й гіпотонії.

В інтернет-магазині Medico можна вибрати і купити автоматичний тонометр, з гарантією якості від виробника за доступною ціною з доставкою в будь-який регіон країни. Зв'яжіться з нами для консультації і оформлення покупки. Чекаємо ваших пропозицій!