Кожен з нас мріє та хоче повірити в Новорічне Диво, але життя не завжди дозволяє це відтворити у реальність. Саме тому Юнекс Банк анонсує спеціальну кредитну пропозицію "Крижаний бум". Цей новорічний подарунок надає можливість заморозити свої відсоткові ставки по готівковому кредиту терміном на цілих 3 місяці.

Замороження відсотків по кредиту на 3 місяці!

Аналітичний департамент банку дослідив, що узимку маріупольці потребують більший об'єм готівки в порівнянні з іншими періодами. Це можливо пояснити тим, що люди витрачаються на Новий Рік, а також с тим, що це можуть бути загальні витрати в кінці року. В цей час багато різних банків змагаються з тим, що знижують відсоткову ставку. Натомість, Юнекс Банк скасовує її зовсім!

Так була розроблена спеціальна кредитна пропозиція "Крижаний Бум". І тепер кожен житель Маріуполя може:

- отримати до 200 000 грн без застави та поруки;

- терміном до 12 місяців;

- з 0% ставкою на перші 3 місяці.

Безвідсоткові кредити готівкою від Юнекс Банку

Не варто відкладати подорож та не дарувати такі довгоочікувані та бажані подарунки коханим людям, чи відмовляти собі у святкуванні зимових свят, адже весь світ знаходиться в атмосфері здійснення бажань. З вигідним готівковим кредитом від Юнекс Банку все легко вирішується. Всі бажання впевнено втілюються в життя, бо кредит має привабливі і чесні умови. Жодних відсотків у перші три місяці користування, тільки вчасне повернення коштів отриманих у строкове користування. За для Вашого комфорту банк буде нараховувати річні відсотки, лише у мінімальній ставці, що становитиме – 0,01% річних. Пропозиція особливо приваблива тим, що кошти повернені у трьох місячний строк, не становитимуть жодного нарахованого відсотка, тобто кредит буде – безвідсотковим.

Кредитна пропозиція «Крижаний Бум» діятиме до 31.01.2020 року, тож встигніть замовити кредит на сайті банку https://credit.unexbank.ua/ або зателефонувавши до контакт-центру банку за номерами +38 (044) 585 14 87; 0 800 500 686 (безкоштовно зі стаціонарних в межах України). Ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.