Шукаєте яскравих емоцій і вражень? Радимо відвідати театри Івано-Франківська, в їхній афіші знайдеться вистава на будь-який смак: від мелодрами до комедії.

«Солодка Даруся» – драма з приємним післясмаком

Ця постановка вже викликала бурю емоцій у сотень глядачів. У 160 хвилинах вистави змогли вміститися і особиста трагедія героїв, і соціальні проблеми суспільства, і проникливий музичний супровід, і навіть колоритний український гумор.

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка переніс на сцену однойменний роман Марії Матіос. У центрі сюжету маленька дівчинка Даруся, що видала всю сім'ю енкаведисту за цукерку. Цю трагедію героїня проносить крізь усе життя, назавжди залишаючись відлюдником. Пізніше в сюжетній канві з'являється ще один відкинутий суспільством персонаж – Іван Цвичок, саме з ним Даруся знаходить контакт. А що з цього вийде, ви зможете дізнатися після перегляду вистави, яка встигла стати легендою в Україні.

«Україна в огні» – трагічна історія українського народу

Постановка за мотивами твору відомого українського письменника Олександра Довженка. На сцені Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка юні обдарування з «Дитячої театральної майстерні».

Вистава не просто зображує долю українців в період Другої світової війни, вона показує сучасні реалії українсько-російського протистояння. Постановка під керівництвом О. Лейбюка зворушує до глибини душі, залишитися байдужим просто неможливо!

«Продавець дощу» – трагікомедія, що змушує повірити в чудо

Спектакль заснований на п'єсі американського драматурга Н. Річарда Неша. Події відбуваються в західній частині Америки в 1920 роках. Центральними персонажами є звичайна сім'я фермерів: батько Карі, сини Ной і Джим і дочка Ліззі. Неймовірна посуха не припиняється вже кілька місяців. Господарство зазнає збитків, худоба вмирає. Але не тільки це турбує главу сімейства, одне із завдань – видати дочку заміж.

Несподівано на ранчо з'являється чарівний шахрай Білл Старбак. Він заявляє, що всього за 46 доларів викличе дощ і позбавить сім'ю від негараздів. Чи вийде у нього зробити диво і повернути надію всім членам сім'ї?

Вистава-діагноз «Слава героям»

Цю постановку називають виставою-діагнозом сучасному суспільству і нашому майбутньому. Це комедія, що викликає сльози. У центрі сюжету два головні герої, дві історії, дві різні точки зору: ветеран УПА і ветеран Великої Вітчизняної війни.

Чим закінчиться це протистояння двох людей, які пережили справжнє пекло та в результаті зустрілися на сусідніх лікарняних ліжках?

У головних ролях заслужені артисти України:

  • Олексій Гнатковський;
  • Дмитро Рибалевський;
  • Галина Баранкевич;
  • Надія Левченко;
  • Олеся Пасічняк.

«Нація» – драма, заснована на реальних подіях

Ще одна постановка за мотивами твору Марії Матіос. Вистава складається з декількох новел, наповнених людським болем і відчаєм. Події відбуваються в 40-х роках XX сторіччя на Гуцульщині.

Мінімум декорацій, тільки актори, їх емоції та акапельний спів. Все це дозволяє відчути кожну репліку, кожен рух, що відбуваються на сцені. В ході вистави неможливо стримати сльози, а в кінці ви отримаєте цілковитий катарсис, адже надія і життя завжди перемагають!