Як виглядає платіжна система? Це той самий термінал для оплати чи банкомат для зняття готівки? Багато хто не може відповісти на це питання, адже ніколи не бачили систему на власні очі. Хотя...ні, стривайте. Напевно ж бачили. Треба лише глянути на лицьову сторону банківської картки та вихопити очима напис Mastercard. Вдалося? Ото ж, це і є платіжна система — одна з найбільших у світі.

Платіжна система — це сукупна назва для великої кількості технологій, правил та систем для грошового обігу. Завдяки їй відбувається грошовий переказ від одного суб’єкту до іншого.

Тобто, ваша картка обслуговується не тільки банком, а й однією з платіжних систем, у тому числі, коли ви використовуєте безконтакт.

Чому обирають Мастеркард

Сервіс надає широкі можливості для оплати, гарантує безпеку платіжних операцій та збереження особистих даних своїх клієнтів. Загалом, початок компанії поклала група банкірів, які вирішили об'єднатися та створили реально значущий проект, який би задовольнив потреби клієнтів та звільнив світ від готівки.

Так, з часом, з’явились різноманітні пропозиції для різних соціальних верств населення. Незалежно від типу карток, усі їх об’єднують високі технології та інноваційні рішення компанії.

Види карток

Мастеркард пропонує 8 пакетів, які відрізняються як рівнем сервісу, сумою вкладів, так і обсягом доступних привілеїв. Деякі з них, наприклад Mastercard Standart, Debit чи Maestro – це базові продукти для широкого кола користувачів. Вони не потребують великих вкладів чи спеціальних умов та можуть використовуватись будь-ким для зберігання грошей, оплати в Інтернеті, користування власним рахунком чи отримання зарплатні\пенсії. Замовлення таких карток — найпростіше і часто вимагає тільки паспорта власника, без обов’язкових вкладів.

Інша категорія карток — це преміум сегмент. Такі прямокутники виступають не тільки платіжними аксесуарами, а й часто є візитівками для своїх держателів, демонстрацією соціального статусу, заможності та причетності до особливого кола людей. Серед преміальних карток виділяють:

  • Mastercard Gold – золота картка надає своєму власнику ряд привілеїв, таких як знижки при бронюванні готелів, спеціальні пропозиції для шопінгу і т.д. Крім того, з цієї картки відкриваються послуги консьєрж сервісу — персонального помічника, який цілодобово готовий надати інформацію чи виконати прості доручення.

  • World – картка Ворлд створена для завзятих мандрівників, котрі проводять багато часу закордоном. Мастеркард пропонує держателям спеціальні умови на розрахунки поза межами рідної країни, розширений консьєрж, доступний з будь-якого куточку світу, цілодобові консультації, та багато інших привілеїв.

  • Platinum — стає перепусткою до лаундж зон та бізнес залів у багатьох аеропортах світу. Власник картки Платинум має найвищий рівень обслуговування та безліч привілеїв, у тому числі допомога з пошуком втраченого багажу, послуги з пошуку домашнього персоналу, організації відпочинку тощо.

  • World Eliteелітна картка для заможних клієнтів, які згодні лише на найкраще. Картка Еліт — це показник статусу, причетності до елітного кола держателів та персональний сервіс, який виходить далеко за межі звичайних банківських послуг.

  • World Black Edition – покращена картка Ворлд Блек втілює у собі вишуканий дизайн, безцінні привілеї та високий рівень захисту, які задовольнять самих вибагливих клієнтів.

Слід зауважити, що платіжна система Мастеркард на випускає картки самостійно. Для замовлення картки слід звернутися до вибраного банку та отримати консультацію спеціаліста, тому що перелік послуг може відрізнятися.