У наш час є багато статей та загалом інформації для юних матерів. Все покажуть, все розкажуть та пояснять. І кожна друга легко може називатися: «Материнство – це тягар, мужайся!». Бути матір’ю-героїнею навіть почесно. Всюди поради «як не перегоріти з дитиною», «як бути, коли вже не можеш» і тому подібне. Кіноіндустрія теж не відстає: стрічки про вагітних вагітним краще не дивитися. Всі жаліються та жаліють. Але чомусь мало хто пам’ятає, що все в наших руках. Ну будеш ти ідеальною і все тягтимеш на собі, при цьому посміхаючись і діючи «за планом», і що? Дитині від цього краще? Як Ваше маленьке Чудо навчиться поважати та берегти себе та тих, кого любиш, якщо бачитиме, що Ви надриваєтесь і гробите своє здоров’я?

Ми зовсім не перебільшуємо. Все починається з дрібниць. Вагітні мовчки стоять в тролейбусах і зляться на цілий світ, а поруч можуть сидіти люди, які навіть не побачили животика, просто не побачили. Чому не можна ввічливо попросити уступити Вам місце і від щирого серця подякувати тим, хто відгукнеться? І всім приємно, і малятко задоволене! =) До речі, Вам відомо, що, коли мама отримує позитивні емоції, навколоплідні води стають солодкими і малюки із задоволенням їх п’ють?

А от ще ситуація: можна з усіх сил намагатися втиснутися у звичайний одяг і плакати, що фігура змінюється, а можна придбати кілька основних речей, спеціально розроблених для комфорту, коли животик росте, а молочко набирається і не забувати про здорове харчування. До речі, гарний вибір одягу для матусь, майбутніх та годуючих, пропонує інтернет-магазин MamaTato.Org. Завжди можна підібрати щось собі до вподоби і ціни доступні.

Щодо харчування: можна жалітися на ціни та на зайві кілограми, а можна замість рекламованого хімічного непотребу, купувати, набагато дешевше, до речі, овочі, фрукти та м’ясо і готувати смачну природну їжу. І гаманець не постраждає, і народжувати без зайвих кіло легше. А потім під час грудного вигодовування молочко буде краще. Рекомендуємо заглянути в розділ «Одяг для вагітних» в магазині МамаТато, там є речі три-в-одному, які підійдуть на любий період Вашого життя.

Вагітність – це чудова пора! Хоча, згодні, важко це відчути, коли навколо всі лякають можливими проблемами. Вони бувають, не сперечаємось, але ж не усі разом! Та й новітні досягнення фармацевтів, психологів та інших спеціалістів дозволяють знайти вирішення переважної більшості прикростей, якими лякають. Головне – не терпіти мовчки, або терпіти-та-жалітися, а шукати шляхи подолання. Як казала Коко Шанель: «Все в наших руках, тому не треба їх опускати!».

Будьте такою, яка Ви є, прагніть до кращого, з повагою ставтесь до себе та до малюка, навіть, якщо він ще не говорить, а лише замріяно вперше Вам посміхнувся! Щасливого Вам материнства, чарівні та неповторні Жінки!