Картинки по запросу Що таке СЕО просування і як воно впливає на сайт компаній?

Щодня мільярди людей заходять в інтернет і прописують в пошуковому рядку запити, які їх цікавлять. І відразу ж Google або інший пошуковик демонструє сайти з відповідними відповідями. Мало хто замислюється, що за шанс виявитися вище в результатах пошуку ведеться серйозна конкурентна боротьба, а тисячі фахівців день у день займаються пошуковою оптимізацією, тобто SEO.

Що означає SEO

SEO — це абревіатура з англійської словосполучення Search Engine Optimization, що буквально означає оптимізацію під пошукові системи або ж пошукову оптимізацію.

Seo - пошукова оптимізація

SEO просування означає ряд дій, спрямованих на підняття сторінок сайту у видачі пошукових систем (Google, Yandex, Bing) за окремими ключовими словами та фразами. Ця робота на збільшення як видно в пошуку, так і відвідуваності сайту користувачами читачами, потенційними клієнтами й покупцями. Також в рамках SEO на сайті https://www.wise-solutions.com.ua/ вживаються заходи, які сприяють збільшенню часу перебування цільової аудиторії на сайті, більш осмисленому перегляду сторінок і виконання конкретних дій:

·         реєстрації;

·         звернень;

·         підписок;

·         дзвінків;

·         онлайн-покупок.

Сьогодні SEO є ефективним каналом інтернет-маркетингу та способом просування в мережі. У зв'язку з цим нерідко цей термін перекладають і як пошукова розкрутка або пошукове просування.

Навіщо потрібно SEO

Щоб знайти інформацію, товари або послуги в інтернеті ми користуємося пошуковими системами. Отримавши на свій запит безліч результатів, ми розглядаємо першу (ТОП-10), другу (ТОП-20), рідше третю сторінку (ТОП-30) з тисяч запропонованих Google або Яндекс.

Органічна видача Google

Пошуковики для визначення місця сайтів в результатах видачі використовують складні алгоритми ранжирування. Вони регулярно оновлюють і модернізують їх, доповнюють новими факторами, переслідуючи єдину мету — забезпечити максимально точні відповіді на запити. Формули ранжирування тримаються в секреті, але загальне уявлення про те, які чинники роблять веб-ресурс краще, давно є. І фахівці, що займаються SEO, використовують ці знання, щоб виводити сайти в ТОП. Чим вище позиція конкретного веб-ресурсу в пошуковій видачі, тим більше ймовірність його відвідування. Сама присутність в Топі призводить до збільшення популярності, популярності та зростанню довіри, а трафік з пошуку в перспективі сприяє збільшенню доходів. Монетизувати зростання відвідуваності може не тільки комерційний ресурс (збільшуючи число продажів в інтернеті, але й інформаційний портал (заробляючи на рекламі).