За останні роки кількість ДТП із важкими травмами і смертністю в Чеській Республіці значно знизилась. За даними Європейської Комісії 2018 року по обробці статистичних даних кількість загиблих на дорогах Чеської Республіки зменшилася на 16%. Це скорочення дорожньо-транспортних пригод було одним з найбільших в порівнянні із іншими державами-членами ЄС.

Випадки особистої травми в Чехії

В той час як в Чехії лишаються випадки особистої травми, кількість судових позовів продовжує зростати. Тривалі розгляди справ із особистої травми або смерті у Чехії є основною перешкодою під час отримання компенсації. Імплементація нового Цивільного кодексу у Чехії, швидше за все, ускладнить процедурний характер і призведе до ще більших затримок у майбутньому.

Кількість претензій на компенсацію постійно збільшується і тому Чеське бюро страховиків (CKP) розробило методологію розрахунку грошової компенсації після особистих травм у ДТП. ТОВ «Адвокат в Європі» допоможе Вам розрахувати суму Вашої компенсації, надіслати претензію до страхової компанії та отримати відшкодування. Страхові організації використовують цей інструмент під час підрахунку компенсації. Чеська Республіка також є однією з небагатьох країн з узгодження стандартів щодо особистих пошкоджень у секторі ОСАГО.

Особливості отримання компенсації за втрату заробітку

Компенсація за втрату заробітку базується на доходах потерпілого до аварії, включаючи оподатковувану частину доходу. Втрата прибутку розраховується до пенсійного віку (67 років). У випадках постійної інвалідності Департамент соціального страхування у Чехії взагалі сплачує пенсію через інвалідність.

З 2004 року зміна закону у Чехії дозволила виплачувати одноразову компенсацію у випадках втрати заробітку. Страховики базують свої одноразові пропозиції на стандарті CKP методології. Проте, одноразові виплати є добровільними і не розглядаються у суді. Адвокати у Чехії допоможуть Вам швидко та якісно оформити претензію до страхової компанії, щоб отримати першу грошову компенсацію на медичні витрати відразу після аварії.

«Адвокат в Європі». Ми завжди на Вашій стороні

Офіси компанії «Адвокат в Європі» знаходяться у 25 країнах світу. Ми надаємо безкоштовну юридичну підтримку нашим клієнтам на території ЄС, США та Канади. Наші російськомовні адвокати в Чехії допоможуть Вам отримати справедливу компенсацію від страхової компанії та за необхідності будуть представляти Ваші інтереси у суді Чехії. Звертайтеся!