Видалення волосся за різних частин тіла - процедура, яку періодично проходять багато жінок. Зусиллями сучасних косметологів депіляція стає менш болючою і більш ефективною, ніж раніше. І добитися таких результатів дозволяє цукрова паста Аюна, запропонована в широкому асортименті інтернет-магазином Shugamarket.

Особливості цукрової пасти «Аюна»: вибір відповідного варіанту

Професіонали галузі дають поради щодо вибору відповідних паст для депіляції. Її можна провести в домашніх умовах або в салонних. Вибирати пропонується не тільки серед шугаринга для гарячої або холодної депіляції. На вибір запропоновано продукція різної щільності:

  • М'яка і Ультрам'яка - максимально текуча і еластична субстанція, яка підходить для салонного використання. Саме м'які пасти дозволяють видаляти навіть дрібні і тонкі волоски від 3-5 мм. Застосовувати саме таку масу зможуть далеко не всі, для цього потрібна певна вправність і вміння.
  • Середньої щільності - варіант для домашнього застосування. Наносити такі склади можна практично на будь-яку частину тіла. Щоб швидко знімати засіб, слід це робити від краю різкими рухами. Наноситься засіб як на гарячі, так і на основні зони. Чим густіше росте волосся, тим менша поверхня покривається пастою. Маса використовується економно, оскільки один її пласт можна наносити до трьох разів на одну ділянку.
  • Жорсткі або щільні - кошти для видалення волосків в зоні бікіні і на пахвових впадинку. Працює паста ефективно, доставляє мінімум неприємних відчуттів. Може застосовуватися в домашніх умовах.

Засоби можуть поставлятися в невеликих тубах по 1400280 грамів або в об'ємній тарі до 1800 р вибирати останній варіант рекомендується для салонного використання.

У чому особливість і гідність шугаринга «Аюна»?

Засіб високо цінують професіонали галузі і прості покупці, які збираються проводити солодку процедуру в домашніх умовах. Компанія Shugamarket пропонує купувати для цього жорсткі і середньої щільності пасти, які еластичні і практичні. Вони не вимагають попереднього розігріву, економні і безпечні. Серед додаткових переваг засобів:

  • Безпека використання - в складі лише натуральні компоненти, тут немає хімічних речовин, загусників, ароматизаторів. Засіб не викликає алергічних проявів, тому дозволено до використання для всіх.
  • Ефективність - видаляти волоски можна на будь-якій ділянці шкіри.
  • Довготривалий результат і мінімум неприємних відчуттів.