Суперечки про те, навіщо дитині дитячий садок, можна порівняти хіба що зі спорами про вакцинації. Кожен з батьків замислюється над цим питанням, напевно, з самого народження малюка. Противники дитячого садка бачать в ньому лише мінуси, прихильники — суцільні плюси. Мамам, а особливо бабусям, завжди шкода віддавати дитину у ясла. Навіщо віддавати, якщо хтось з них постійно вдома. Навіщо зайвий раз переживати, що його там будуть всі ображати, і нічого хорошого, крім хвороб, їх чадо там не придбає.

Особливо дбайливі матусі взагалі схиляються до домашнього навчання та розвитку. Вони роблять упор на те, що вдома дитина зможе більше засвоїти з-за індивідуального підходу і відсутності поганого впливу. А з однолітками і на дитячому майданчику поспілкується. Навіщо йому для цього дошкільний заклад?

Зрозуміти, навіщо дітям відвідувати дошкільний заклад, ви зможете відвідавши дитячий садок Школа радості Олени Чернявської, де діти не тількі граються, їдять, та сплять, але проходять дошкільну підготовку.

Переваги дитячого садка

Одним з достоїнств дитячого саду є режим. Не всі батьки дотримуються його вдома. А навіщо? Адже їм так зручніше. Деякі навіть і не знають, наскільки корисно для дитячого організму в один і той же час спати, їсти, гуляти.

Дізнатися більше про переваги відвідування дитячого садка Школа радості Олени Чернявської ви можете на https://shkolaradosti.ua/ua/.

Далі — дисципліна. Не в плані муштри, а дисципліна як навик дотримання загальноприйнятих культурних норм. Адже дуже рідко дітей вдома в чомусь обмежують. Як наслідок, дошкільнята, які не відвідували ясла, не рахуються з думкою інших, часто не поважають старших.

Дисципліна і самодисципліна — це якості, розвиток яких особливо важливі для дітей. Тому кожній дитині просто необхідно відвідувати у дошкільний заклад.

В саду у дитини з'являється можливість навчитися самостійності. Там немає мам і бабусь, які готові вдень і вночі догоджати своєму малюкові. Ясла швидко навчать дитину самостійно прибирати іграшки, одягатися, їсти, доглядати за собою. Навіщо позбавляти дитину можливості проявити своє «я сам можу», віддаючи перевагу домашньому тепличному вихованню.

Перші навички спілкування з іншими дорослими крім сім'ї дитина отримує в дитячому садку. Спілкування з вихователем, нянею та іншими працівниками саду допомагає в подальшому уникнути проблем у взаєминах з вчителями у школі. І вчить розумінню того, що крім мами є й інші дорослі, з думкою яких необхідно рахуватися.

Творчий та інтелектуальний розвиток в дитячому саду

Одним з вагомих аргументів на користь саду є інтелектуальний і фізичний розвиток дитини. Звичайно, можна сказати, що в саду педагоги нікчемні і мало приділяють уваги цьому питанню. Навіщо про це сперечатися? Завжди можна найняти домашнього вчителя і отримати результат значно вище. Ніхто не відбирає у вас цього права. Але якщо дитина більшу частину вільного часу перебуває вдома перед телевізором чи монітором комп'ютера, то сад дасть йому набагато більше.

І навіщо платити більше? Малювання, ліплення, конструювання з кольорового паперу, розвиток мовлення, музичні заняття, хореографія та фізкультура. Все це входить в обов'язковий план розвитку дошкільнят, і їх може забезпечити дитячий садок.

Заняття в дитячому садку будуть цікаві і дітям, які люблять щось нове, і дітям, яким від природи задано прагнення вчитися. Одною з найголовніших переваг дитячого садка було і буде спілкування з однолітками.

Отримати досвід взаємодії з людьми можливо тільки в групі дитячого саду, і це покладе міцний фундамент для майбутньої соціальної реалізації в суспільстві. Навіщо ж нехтувати такою унікальною можливістю?