Облаштування системи електропостачання проводиться так, щоб забезпечити високий рівень безпеки та зручності, безвідмовності і надійності. Забезпечити всі зазначені вимоги дозволяє якісне електрощитове обладнання. Грамотно підібрані пристрої дають можливість безперебійно використовувати системи клімат-контролю, опалювальні прилади, освітлювати будинки, використовувати електричної техніки, отримувати гарячу воду за допомогою спеціального обладнання. Компанія «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ» приймає індивідуальні замовлення на виготовлення електрощитового обладнання, який буде здатний забезпечити високий рівень надійності, захисту при використанні будь-яких електроприладів та освітлення.

Призначення і функції

Використовувати електрощитове обладнання не перестають житлові комплекси, а також підприємства різних сфер діяльності. Перед такою продукцією стоїть головне завдання - установка, розміщення і зберігання елементів, які необхідні для нормального функціонування електроприладів адміністративних, житлових, торгових, комерційних, виробничих і промислових будівель

Для виробництва продукції використовується високоякісний матеріал, який не підтримує процес горіння. Кожен електрощиток оснащується невеликим замком з ключами. Це міра захисту від вандалізму і крадіжки.

Класифікація електрощитового обладнання

В залежності від призначення, конструкції і особливостей експлуатації продукція підрозділяється на щити:

  • КВП,
  • силові,
  • освітлення,
  • розподілу,
  • управління.

У побутовій сфері і деяких комерційних будівлях найчастіше використовуються розподільні щитки. Поділяються вироби також за місцем установки. В асортименті представлена ​​продукція для підлоги та стін. Перший варіант досить об'ємний і монтується в великим будівлях, на промислових об'єктів з великою кількістю електрообладнання. Настінний варіант більш звичний, такий можна побачити в багатьох під'їздах, будинках, офісах, пр. Настінна модель може бути вбудовується й навісний. Використовувати вбудовану продукцію набагато зручніше, проте існують певні складності з її встановлення.

У списку необхідного електрощитового обладнання також і ящики обліку, які монтуються в закритих від сторонніх приміщенні, в місці, де внутрішня проводка з'єднується з електромережею. Всі запропоновані варіант відповідають стандартам якості, мають сертифікати відповідності.