Львів є центром культури, відомим не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Тут завжди багато туристів, й місто піклується про те, щоб вони не відчували незручностей. Камера схову – це те, що в першу чергу намагаються знайти всі, хто приїжджає до міста. Камери зберігання «Ваш багаж» розташовані у самому центрі, з розкладом та правилами роботи можна ознайомитися на їх сайті http://baggage.lviv.ua/. Камери схову не мають в своїй роботі вихідних, й завжди готові подбати про збереження речей гостей міста.

Камера зберігання Львів може бути заброньована заздалегідь. Для цього потрібно заповнити простеньку форму на ресурсі http://baggage.lviv.ua/book/. Камер и схову «Ваш багаж» мають цілий ряд переваг, завдяки своєму розташуванню. Адже історичні й культурні пам’ ятки знаходяться поряд. Камера схову надає можливість постійного доступу до речей. Клієнт без обмежень може брати якісь речі зі свого багажу, чи щось залишати. Камера зберігання приймає багаж та ручну поклажу на термін до 30 – днів, й гарантує 100 – відсоткову надійність збереження речей. Для цього організовано цілодобову охорону приміщень, постійно ведеться відеоспостереження. Камери схову Львів центр надають можливість максимально ефективно використати час перебування в місті, та приділити більше часу приємному відпочинку, не хвилюючись за свої речі. Камери зберігання на своєму інтернет ресурсі http://baggage.lviv.ua/contact/ мають інформацію про можливість контактів: адресу, телефони, електронну адресу.

Камери схову «Ваш багаж» прагнуть забезпечити максимально якісне обслуговування клієнтів. В «Книзі відгуків і пропозицій», що знаходиться у чергового, клієнти мають змогу висловити свої побажання, які будуть обов’ язково враховані в роботі камер схову.