Раннє бронювання відпустки дасть широкий вибір пропозицій для вибору чудового готелю. Відпочинок у Туреччині преміум класу чекає на Вас у Анталії. Залишаючись курортом світового рівня, Анталія налічує чи не найбільшу кількість готелів, де Ви гарантовано отримаєте велику кількість переваг та вигод, а особливо якщо Ви бронюєте відпочинок у Туреччині завчасно.

Анталія – один з найкрасивіших і швидкозростаючих міст на турецькому узбережжі Середземного моря. Анталію по праву вважають другою «столицею» і головним курортом країни. Місто підноситься на висоті 30 м над рівнем моря і розташований на схилах гір Торос, покритих сосновими лісами. Культурно-історичні пам’ятки, розвинена туристична інфраструктура і жвавий ритм великого міста щорічно приваблюють сюди понад півмільйона туристів з усього світу.

Клімат Анталії є типовим середземноморським – теплий і сухий. Сонце світить з квітня по жовтень. Найспекотнішим місяцем вважається серпень: середня температура повітря становить + 33 ° С, вода прогрівається до + 27° С.

Пляжі Анталії прекрасно обладнані для комфортного відпочинку, прибережна смуга рясніє численними барами, дискотеками і магазинами. Місцеве узбережжі можна розділити на три пляжні зони. Район Аланья представлений муніципальними пляжами з великою білою галькою, центральна скеляста частина – штучними пляжами-платформами, район Лара – піщаними пляжами.

Приліт в аеропорт м. Анталія. Відстань від аеропорту до готелів міста становить в середньому 12 км, загальний час в дорозі не перевищує 25 хвилин.

Готелі. В районі Аланья зосередилися недорогі, досить старі готелі. Це місце стане прекрасним вибором для молодіжного відпочинку – в безпосередній близькості від готелів можна знайти безліч розважальних об’єктів. Район Лара рясніє сучасними чотирьох- і п’ятизірковими готелями з розвиненою інфраструктурою і вишуканим дизайном. Туристична зона району навіть отримала власну назву – Нова Лара. Елітним курортом Анталії вважається східне передмістя Аксу або Кунду, забудований виключно п’ятизірковими готелями і готелями делюкс категорії. Він представлений широкими піщаними пляжами і орієнтований на спокійний сімейний відпочинок.

Пам’ятки і розваги. Незважаючи на те, що архітектура Анталії типово міська і складається з масивних бетонних будівель, тут зберігся старий квартал, а також ряд історичних пам’ятників. У їх числі Ворота Адріана, споруджені на честь відвідування міста римським імператором Адріаном в 130 році н.е. Над містом височіє незвичайний Рифлений мінарет заввишки 37 м, побудований в XIII столітті. Інша незвичайна визначна пам’ятка – Зрізаний мінарет, зруйнований в свій час блискавкою. Унікальні історичні знахідки експонуються в Археологічному музеї Анталії. На окрему увагу заслуговує колоритний морський порт і вітрильна гавань. Розвинена індустрія розваг включає кілька аквапарків, луна-парк, дискотеки, ресторани, кафе, бари та нічні клуби. Любителі водних видів спорту оцінять можливості для занять дайвінгом, водними лижами і яхтингом.