ЖК Крона ПаркВи плануєте купити нерухомість в Києві? Вибирати квартиру потрібно ретельно, щоб не довелося через час знову думати про переїзд. Важливо врахувати безліч нюансів.

Розташування будинку

Далеко не кожен може собі дозволити покупку будинку в центрі або діловому кварталі. Якщо вам потрібно заощадити, зверніть увагу на передмістя. Воно зараз активно розвивається. Наприклад, досить комфортні умови для життя в Броварах. Тут непогана інфраструктура, яка продовжує удосконалюватися. Транспортне сполучення зі столицею теж на хорошому рівні. Дістатися до Києва вдасться буквально за кілька хвилин.

Вік будинку

Зрозуміло, краще купувати квартиру в новобудові. Особливо, якщо шукаєте житло в передмісті (варіанти на вторинному ринку тут слабкі). Зверніть увагу на житловий комплекс Крона Парк Бровари. Ви можете купити квартиру в уже зведеному будинку або інвестувати в об'єкт, що тільки споруджується. Наприклад, будівлі другої черги планується здати в 2019-2020 роках. Вартість квадратних метрів в цих об'єктах зараз низька. Ви зможете непогано заощадити, якщо у вас є можливість почекати з заселенням. Будівництвом займається компанія «Алекса Груп». Ви зможете легко перевірити репутацію забудовника. Про нього можна знайти інформацію в Інтернеті. До того ж на рахунку компанії вже є завершені проекти.

Переваги «Крона Парк»

Це сучасний житловий комплекс з продуманою архітектурою і плануванням квартир. Зводяться будівлі з сучасних і надійних матеріалів – залізобетон, цегла, мінеральні плити і штукатурка. Розраховані будинки на тривалу експлуатацію.

Навіть в однокімнатних квартирах мешканці не будуть відчувати себе обмежено. Стелі досить високі – вони досягають 2.7 метрів. Під кухню і санвузол виділено достатньо місця.

Забудовник піклується про прибудинковоу територію. Вона якісно облаштовується. Автовласники можуть розраховувати на велику парковку, сім'ї з дітьми – на ігрові майданчики. Передбачені на території комплексу спортивні зони, місця для прогулянок. Навколо розвинена інфраструктура. Ви зможете закуповувати продукти і ліки в розташованих поруч супермаркетах і аптеках. Недалеко від комплексу відкриті банки, салони та інші корисні об'єкти.

Вибираємо квартиру

Ви можете враховувати навіть найменші нюанси, купуючи квартиру в новобудові. Наприклад, сторону світла. Деяким подобається, коли сонце цілу добу заливає кімнати, інші вважають за краще прохолоду. Орієнтуйтеся на власні побажання.

Також варто брати до уваги поверх. Оптимальним вважається розташування квартири між третім і сьомим рівнем.