Позики онлайн досить популярні за умов сьогоднішнього стану економіки. Населення звертається до мікрофінансових організацій (МФО) з різних причин. До вибору кредитної організації слід підходити з урахуванням мети отримання коштів. Для поліпшення кредитної історії слід вибирати МФО, що надають невеликі суми з терміном повернення до трьох місяців. Важливо звернути увагу на можливість дострокового повернення боргу. Якщо позика пов’язана з браком грошей, то слід звертати особливу увагу на умови кредитування, що пропонує фінансова організація, та термін, на який надаються кошти. В деяких ситуаціях для позичальника важлива оперативність отримання кредитних коштів.

Позики в інтернеті мають ряд характерних особливостей:

  • Кошти видають без застави й поручителів.
  • Позика є нецільовою, її можна витрачати на власний розсуд.
  • Клієнт сам обирає спосіб повернення боргу.
  • Швидке узгодження кредиту.
  • Мінімум документів.

Слід зазначити, зазвичай ліміт коштів, що надають МФО, не перевищує трьох п’яти тисяч гривень. Але простота оформлення й те, що не потрібно підтверджувати платоспроможність, робить такі позики особливо привабливими.

Умови отримання позики в багатьох мікрофінансових організаціях схожі. Максимальна денна процентна ставка складає два з половиною відсотки. При цьому річна ставка сягає дев’ятсот п’ятнадцяти відсотків. Мінімальний період оформлення кредиту з продовженням – шістдесят один день. Щоденний штраф при несвоєчасному виконанні зобов’язань складає чотири відсотки від суми боргу. При наявності простроченої позики кредитор застосовує судові стягнення, користується послугами колекторів. Взаємодія з МФО впливає на кредитну історію позичальника.

Для пошуку мікрофінансової організації для отримання онлайн позики можна скористатися інформацією інтернет ресурсу crediska.in.ua.