Автомобілі, що імпортуються з-за океану, привабливі своєю ціною і сучасним обладнанням. На жаль, нам часто доводиться мати справу з деякими незручностями. На що слід звернути увагу, щоб уникнути проблем і неприємностей при купівлі авто з Америки?

Звичайно, покупка автомобіля, імпортованого з США, економічна та вигідна. Ціни на такі автомобілі нижче на 20-30 відсотків від цін на авто, що імпортуються, наприклад, з наших західних сусідів. Це велика різниця, яка випливає в значну суму грошей, особливо коли ми намагаємося придбати дорогий автомобіль.

Але будьте обережні: при ухваленні рішення про покупку автомобіля, імпортованого з-за океану, ми також повинні пам'ятати про багато небезпек. Їх видалення іноді сильно підриває прибутковість такої угоди.

Почнемо з того, що автомобілі, які імпортуються з США, щонайменше у 90 відсотків випадків мають дуже серйозні пошкодження. Ми часто отримуємо транспортні засоби після повного пошкодження, які за американськими правилами більше не підходять для користування. Зазвичай «реанімація» працює швидко і недорого, і через деякі відмінностей між американськими і європейськими версіями тієї ж моделі автомобілі «склеюються» з тим, що під рукою.