Якщо ви вирішили відправитися в політ на повітряній кулі, варто вивчити дану статтю. Перша ж подорож допоможе вам розібратися, чим саме є такий спорт. Ви не тільки візьмете участь у такому заході, як політ на повітряній кулі Львів, але і побачите підготовчі маніпуляції до нього, попередню перевірку. Пілот відповість на всі актуальні для вас питання.

Нюанси подорожі

Якщо пілот вирішить, що погодні умови підходять, ви зможете спробувати керувати аеростатом. Такий політ запам'ятається вам на все життя.

Не варто думати, що захід займає всього кілька хвилин. Як правило, він триває не менше години, проте вся програма триватиме більше часу. Влітку польоти здійснюються після світанку і перед заходом. Взимку можна піднятися на протязі всього дня, однак якщо є опади або вітер має швидкість не більше 5 м/с, куля не літає. Пілот завжди приймає остаточне рішення про можливість відправитися в подорож. Якщо це необхідно, то політ переноситься на більш зручний час.

Сьогодні можна зробити ідеальний подарунок на день народження або інше свято, вручаючи сертифікат на повітряні розваги. Зараз дуже модно стало робити пропозиції руки і серця, перебуваючи в повітрі.

Аеростат піднімається на висоту від трьохсот до п'ятисот метрів, політ йде зі швидкістю вітру. Тому пройдена відстань залежить від того, якою в даний момент є швидкість вітру. Місце для посадки також вибирається пілотом, куля по землі супроводжує команда на автомобілі, вона вже буде чекати вас при приземленні. Перераховані вище особливості дозволять вам вибрати час польотів, які залишать у вас приголомшливі враження.

Кожна людина шукає для себе можливість отримати новий досвід та урізноманітнити життя. Використовуючи послугу політ на повітряній кулі http://leofly.com.ua/price/present, можна провести час так, як раніше ніколи не проводили. З собою можна взяти відразу кілька друзів, які з радістю скористаються наданою можливістю вирватися від звичних буднів та провести незабутні години, ширяючи над землею, наче вільний птах.