Які знання, отримані в школі, можна використати з користю у реальному житті? Успішність випускників у майбутньому не цікавить сучасну систему освіти. Важливо якомога раніше вчитися ставити перед собою цілі і досягати їх.

Люди не рівні від народження

Що би хто не говорив, але ви вже встигли побути в колективі і побачити все на власні очі: доля не передбачає однакових стартових позицій для кожного. Варто усвідомити цей факт і почати думати над тим, як вибитись вперед. Не варто заздрити дорогим смартфонам своїх однолітків – вони їх не заробили. Складне дитинство загартовує характер. Вчіться шукати плюси в усьому.

учні

Не змушуйте себе виконувати шкільні завдання, коли виконувати їх геть немає ніякого натхнення. Спробуйте зайти на сайт https://shkolyar.info і знайти там готові варіанти відповідей. Але це лише на крайній випадок.

Забудьте про справедливість

Тут також можна навести приклад школи. Ви 100% помічали, що вчителі до деяких ваших однокласників ставляться більш лояльно, а до інших ставляться прискіпливо. Це не професійно з їхнього боку – але ніде правди діти, так буває в житті.

Життя не має бути справедливим. Воно дано нам, щоб ми змогли побудувати власну справедливість. У майбутньому тільки ви будете відповідати за себе і вирішувати, що робити.

Нікого не цікавить ваша думка

До тих пір, поки вона не почне мати вагу. Для цього необхідно продемонструвати, що у ваших словах є якийсь сенс, є сила і правда. Щоб ваша думка і слова мали значення, вони повинні бути підкріпленими дією. Приймайте участь у шкільних заходах, виявляйте ініціативу. Будьте впевнені: вас почнуть поважати.

Сьогодні диплом – не привід для поваги

Сьогодні в першу чергу ціняться здібності, знання, навички, розвинуті таланти. У майбутньому, коли ви будете влаштовуватися на роботу, ви це зрозумієте. Диплом – це папір, який сам по собі не виконує роботу і не підтверджує реальний рівень кваліфікації. На жаль.

Не жалійтеся

Ви жалієтесь на батьків, вчителів, однокласників. А що плануєте робити, коли безпосередній керівник на роботі почне пред’являти претензії на вашу адресу? У дорослому житті недостатньо тихенько сидіти за партою і вчасно робити домашні завдання.

учні

Вантажник, двірник, касир – достойні професії

У школі вчителі люблять нав'язувати думку, що якщо ви не будете навчатися, то підете працювати по одній із вказаних вище професій. Будь-яка робота – це шанс. Соромно лише одне – сидіти і жалітися на життя. Коли наступний раз почуєте від учительки щось подібне, згадайте один факт: всі видатні люди починали з малого.