Що може бути краще, ніж здійснювати покупки не виходячи з дому? Це можна зробити в будь-який зручний час, з чашкою чаю або кави, в домашньому одязі і без макіяжу (що є плюсом для жінок), в спокійній обстановці, без суєти і поспіху, продавець не нав'язує свою думку про певний товар. Ім'я цього комфорту - електронна комерція.

Але що краще використовувати для цього інтернет-магазин або торговий майданчик? Давайте розберемося.

Для функціонування інтернет-магазину необхідний ряд співробітників, які будуть відповідати за різні напрямки: комплектацію штату, оновлення інформації про продукцію, рекламу магазину і постачальників т.д. А це тягне за собою грошові витрати, що позначається і на цінову політику товару. Торгові майданчики не мають потреби в подібному штаті працівників, тому не доведеться підвищувати вартість товару. Більш того, в умовах кризи цю ціну можна навіть знизити.

Для покупця важливими є отримання інформації про товар і придбання його за найбільш вигідною вартості. Але щоб порівняти ціни, необхідно самостійно шукати продукцію по інтернет-магазинах і сайтам, а, отже, витрачати на це час. Використовуючи маркетплейс, в одному місці можна вибрати товар з аналогічних і порівняти ціни постачальників.

Саме такий комерційної майданчиком в області продажу автозапчастин є https://avtopro.ua. Майданчик зручна, оскільки дозволяє швидко вибирати найбільш вигідну пропозицію товару. Постачальника можна вибрати, спираючись на рейтинг та відгуки. Великий асортимент майданчика збільшує відвідуваність платформи, а разом з тим - впізнаваність і продаваемость бренду постачальника. Онлайнові каталоги збирають каталоги багатьох постачальників, надаючи потужні пошукові можливості.

У вересні цього року компанія Авто.Про проводила масштабний бізнес-форум для учасників автобізнесу. На ньому більш детально обговорювалися питання ефективності продажу автомобільних запчастин, розглядалися шляхи створення доступного і якісного електронного каталогу, який збільшить обсяг реалізованої продукції.

Автомобільний ринок стрімко розвивається і постійно розширює свій асортимент продукції. З'являється велика кількість різних моделей автомобілів. Відповідно, зростає і асортимент деталей.

Інтернет-магазинам проблематично безперервно оновлювати дані про різновиди запчастин. При цьому важливо мати уявлення про баскому коні й кваліфікованому підборі комплектуючих і витратних матеріалів. Тому для даного виду бізнесу оптимальним виходом буде створення спеціалізованого каталогу по автомобільним деталей.

Крім того, крім гарантій, передбачених законом, портали створюють власну систему захисту покупців від недобросовісних продавців.

Таким чином, можна виділити 7 основних переваг використання маркетплейсів:

1. Економія часу

2. Вигідні покупки

3. Швидкість замовлення

4. Безпека транзакції

5. Доступність і легкість використання майданчика

6. Наявність товару

7. Величезний вибір продукції