Якщо ви ходите по магазинам для того щоб купити постільну білизну, ви можете бути здивовані кількістю варіантів, як з точки зору дизайну так і якості. І якщо ви розраховуєте на жорсткий бюджет, ви можете зайти на полювання за простирадлом, щоб буде ще більш складним завданням. Будьте впевнені, що ви не повинні спати на тканинах, які не зручні. Між минулим сезоном продажів, а також рядом нових привабливих варіантів, покупка постільної білизни ніколи не була ще більшим задоволення. Нижче ми поділимося кількома порадами і покажчиками, щоб ви перевірили широкий спектр можливостей, які очікують вас. Ще більше інформації про декор для дому на сайті interiorfor.

постільна білизна

Як обрати постільну білизну?

Так багато варіантів .... Що ж вони означають? Почніть свої покупки простирадл, з з'ясування того, що дійсно важливо для вас. Для деяких, мати екологічно чисту постільну білизну є одним з головних пріоритетів. Для інших, без зморшок є обов'язковим.

Навчаючи себе на різні терміни ви будете мати знання при покупці постільної білизни. Хоча може здатися, що більше число ниток, що туляться в один квадратний дюйм краще, це не завжди так. Насправді сама нитка, робить велику різницю!

постільна білизна

Матеріали постільної білизни.

Тому потрібно думати про матеріал, або волокна. Іншими словами, з чого нитка зроблена? Суміш бавовни і поліефіру - Не буде зморшок, легка і чиста бавовна. Постіль, виготовлена з бавовни-поліестеру часто є більш доступною. Вона буде чудово вписуватись у дизайн спальні варіанти якого доступні тут http://interiorfor.com/dyzajn-spalni/, проте має свої недоліки...

Переконайтеся, що ви знаєте, що ви отримуєте. Поліестер не може бути хорошим матеріалом для теплих літніх ночей, постільна білизна з поліестеру може мати забарвлення легше, ніж з чистої бавовни. І якщо говорити про поліестер, немає нічого кращого, ніж з 100% бавовни. Єгипетська бавовняна білизна та бавовна Піма два популярних варіанти.

декор для дому

Білизна також відмінний варіант для підстилки, так як у неї є потенціал, щоб прослужити протягом багатьох десятиліть!

При покупці постільної білизни, рекомендуємо також розглянути переплетення. Зробіть кілька швидких досліджень, щоб визначити, який тип плетіння (сатин, перкаль і т.д.) краще всього підходить у ваш декор для дому. Наприклад, перкаль відомий своїм освіжаючим, хрустким відчутям, що робить його відмінним для тих, хто живе в теплих кліматичних умовах.