На ринку металевих виробів виробники намагаються запропонувати кращу якість, але часто це залишається лише рекламою. Металеві меблі мають попит серед промислових організацій, дослідницьких лабораторій і офісних компаній. Також вони зустрічаються на складах, у спортивних закладах і лікарнях, де цінується надійність та безпеку. Як вибрати металеві меблі, які прослужать багато років, без зайвих фінансових витрат? Виробник УХЛ-МАШ https://uhl-mash.ua/ пропонує асортимент продукції з 1994 року. Якість підтверджує понад двадцять років досвіду і високі оцінки міжнародних експертів.

Чому наша продукція краща від конкурентів?

Сучасні покупці шукають матеріали, яким не потрібні особливі умови експлуатації. Відомо, що висока вологість і різкі атмосферні зміни згубно впливають на деревину. Пластик легко пошкодити високими температурами, що неприпустимо для багатьох компаній. Ми вибрали метал, оскільки він універсальний. Приклавши максимум зусиль для його обробки, ми одержуємо матеріал, який може бути використаний в більшості умов. УХЛ-МАШ відрізняється високотехнологічним підходом: підприємство ґрунтується на потужностях машинобудівного заводу, тому дотримується класичних принципів роботи «на совість». Зі зростанням замовлень відкрито новий завод в Боярці, а у розпорядженні компанії 16000 м. кв. робочої площі та 350 професіоналів.

Компанія УХЛ-МАШ пропонує висококласні вироби:

        стелажі для розміщення продукції;

        шафи для зберігання одягу;

        серверні шафи https://uhl-mash.ua/products/serverni_shafi_i_stiyki_merezheve_obladnannya/ та телекомунікаційне обладнання;

        лабораторні та медичні меблі;

        шафи для абонентської преси та зберігання ключів;

        сейфи різного рівня стійкості;

        монтажні столи, промислові меблі;

        чарункові шафи для речей відвідувачів;

        функціональні офісні меблі;

        вироби з нержавіючої сталі;

        обладнання для випічки хліба;

        асортимент пластикової тари.

З розвитком виробництва металевих меблів було закуплено обладнання для обробки сталі та лазерної різки металу. До них відноситься система згинання Salvagnini, що використовується лише на двох підприємствах України. До складу потужностей входить зварювальний комплекс Fronius-Kavasaki, обладнання для фарбування GEM, Ideal-Line, АMADA і т. д. Це відкрило нові можливості виготовлення і збагатило асортимент. Ми покриваємо потреби більшості споживачів, виготовляючи продукцію навіть у персональних проектах. Серед наших клієнтів всеукраїнські та міжнародні компанії: ПриватБанк, EVRAZ, British American Tabacco, Enran, Дніпросталь, Метінвест, Інтерпайп, ArcelorMittal.

 

Що повинен знати кожен клієнт

Якість металевих меблів відповідає високим критеріям ДСТУ ISO 9001: 2009, що підтверджує сертифікат №UA.C.188-16. Ми регулярно демонструємо продукцію на виставках, беремо участь в міжнародних форумах. У цей список входять міжнародні виставки EIA, демонстрації автосервісу СТО та АвтоТехСервіса. Брали участь у меблевих форумах, боролися за звання SIA «Кращий експортер року». Компанія є переможцем конкурсу «Лідер галузі 2012», а також багаторазово здобуває перемогу в гонитві за тендерами. Продукція зустрічається в торгових супермаркетах, спортивних комплексах, комерційних організаціях і адміністративних будівлях. Покупці ставлять високі оцінки, що є кращим підтвердженням якості.

Багато хто утримується від металевих меблів, оскільки вони схильні корозії. УХЛ МАШ https://uhl-mash.ua/ використовує екологічну полімерно-порошкову фарбу. Покриття захищає метал від передчасного зносу, запобігає утворенню іржі. Фарба нетоксична, навіть в замкнутому приміщенні не виникає ризику отруєнь. Антикорозійні властивості потрібні при високій вологості повітря й атмосферних змінах. Попередньо метал знежирюється, проходить фосфатацію й додаткову мийку. Після цього формується шар фарби та сушиться при температурі 180-200 °C. Також працюємо з нержавіючої сталлю, стійкою до корозії й розвитку мікробів. Безпечна для розміщення в клініці та стерильній лабораторії.

 

УХЛ-МАШ пропонує грамотний підхід до роботи. Для розміщення продукції на власному складі використовується система «Pallet Drive – in system». Забезпечується швидке формування замовлення для відправлення одним з шести автомобілів компанії. Відділ логістики організовує доставку з мінімальними витратами ресурсів. Компанія відрізняється конкурентними цінами та незмінно високою якістю. В нашому асортименті продукція для будь-якого бюджету і потреб. Вона доступна для замовлення на сайті або в магазині компанії, де представлена в демонстраційному залі.