Багато з тих, хто погоджується на співпрацю з окупантами, або хто виправдовує агресивний напад росії на Україну, почуваються досить впевнено. Вони вважають, що ситуація буде розвиватися так, як і в 2014-му, тобто росія зупиниться там, де її зупинять, але з тих територій, які вона захопила, її вже ніхто не зможе вигнати. І тому досі впевнено брешуть на камери російських пропагандистів, поливають брудом рідну країну і свою армію, бо впевнені в свої безкарності.

Але всі ці люди помиляються. Не цього разу. На відміну від гібридної війни 2014-го, повномасштабна війна зірвала маски і позбавила Україну необхідності підігрівати росії в її бажанні створити псевдо-республіки. Зараз зрозуміло не тільки українцям, а і всьому світові, що всі території, в тому числі ОРДЛО та Крим, були захоплені. І мир в Україні не настане, поки всі ці території не будуть звільнені. 

Тобто не буде заморозки конфлікту. Буде війна до перемоги. Звісно, нашої.

Тому, щоб всі ці зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику.

Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета створення цієї рубрики лише одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих». 

Дискусій на тему «згоден/не згоден» тут не буде. 2014-й, коли ще можна було сумніватись, минув. Всі ми були у Маріуполі і бачили, що відбувалось. Тому історії про «Азов, який спалив Маріуполь» залиште для рашаТБ.

 Отже, якщо ви можете допомогти у ідентифікації людей на фото і відео, що будуть з’являтися у цій рубриці, будемо вдячні. Пишіть на [email protected]

Так, ми знаємо про Закон України Про захист персональних даних, до яких відносяться адреса та номер мобільного телефону. Їх ми публікувати не будемо – просто передамо в поліцію. Ви також можете звернутись до поліції. Бо чим більше колаборантів ми виявимо зараз, тим простіше буде знову зробити наш Маріуполь квітучим містом.