• Головна
  • Церковь оказала помощь мариупольским первоклассникам
12:17, 23 серпня 2015 р.

Церковь оказала помощь мариупольским первоклассникам

В Мариуполь была доставлена гуманитарная помощь для мариупольцев от Украинской православной церкви Киевского патриархата, так как украинская церковь в радость и в горе должна быть со своим украинским народом.
Об этом 0629 сообщил общесьтвенник Денис Голубов.
В преддверии 1 сентября будущим первоклассникам по благословению Святейшего Патриарха Киевского и всея Руси-Украины Филарета и по содействию председателя Синодального отдела социального служения и благотворительности УПЦ Киевского патриархата высокопреосвященного архиепископа Донецкого и Мариупольского Сергея было передано все необходимое для начала учебного года. Также в один из благотворительных фондов для проживающих детей переселенцев в нашем городе были переданы памперсы, детское питание и другое необходимое.
В Храме Святого Петра Могилы, УПЦ КП, в День Государственного Флага Украины и Дня Независимости Украины с самого утра духовенство совместно мариупольцами возносят молитвы за мир, единство, благополучие и защиту нашей родной стране Украине и родном городе Мариуполе: "Господи Боже сил, Боже спасіння нашого, Ти Єдиний твориш чудеса. Поглянь в милості і щедротах на смирення рабів Твоїх і чоловіколюбно вислухай і помилуй нас: бо вороги наші зібралися на нас, щоб погубити нас і знищити державу нашу та святині наші. Допоможи нам Боже, Спасителю наш, і визволи нас, заради слави імені Твого, і нехай до нас будуть додані слова, сказані Мойсеєм: будьте сміливими, стійте і побачите спасіння від Господа, бо Господь переможе за нас. Так, Господи Боже, Спасителю наш, не пом’яни беззаконь і неправд людей Твоїх і не відвертайся від нас гнівом Своїм, але в милості і щедротах Твоїх відвідай смиренних рабів Твоїх, що до Твоєї милості припадають: повстань на допомогу нам і подай воїнству нашому з Ім’ям Твоїм перемогти. Погуби наміри і неправедні насмілення тих, хто йде на нас війною. Молимось до Тебе, Владико миру і спокою нашого, щоб як щезає дим, так нехай щезнуть вороги наші, і як прах розсипається від лиця вітру, так нехай розвіються їхні злі думки знищити державу нашу Українську. Господи, втихомир тих, хто противиться заповідям та постановам Твоїм. Поверни їм пам’ять Твоєї заповіді: Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. А для тих, хто противиться цій Твоїй заповіді, пошли гнів, скорботу і ангелів лютих, які вселять в них страх і пам’ять про те, що і вони себе християнами називають. Нехай же Господи буде воля Твоя над нами і, якщо Твоє Провидіння буде таким, щоб покласти воїнам нашим у битві за Віру і Україну душі свої, то і їм прости гріхи їхні, і в день праведного Твого Суду подай вінці нетління. Але віримо і молимось Тобі Великодаровитий, Господи, що ти захистиш, втихомириш і напоумиш та до спокою приведеш всіх. Бо Ти єси захист і перемога, і спасіння, для тих хто надіється на Тебе і Тобі славу возсилаємо Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь
Останні новини
live comments feed...