• Головна
  • Благодійний фонд «Небайдужі серця» надав гуманітарну допомогу штабу національного захисту Дніпропетровської області
15:00, 14 серпня 2015 р.
Новини компаній

Благодійний фонд «Небайдужі серця» надав гуманітарну допомогу штабу національного захисту Дніпропетровської області


Незважаючи на вже неодноразові обіцянки миру зі сторони влади, ситуація на сході України залишається невтішною. Антитерористична операція триває. Мобілізовані бійці та добровольці вже більше року захищають нашу рідну землю від нападів ворога. Хоробрі воїни кожного дня докладають неабияких зусиль для того, щоб ми з вами почували себе в безпеці. Самі ж вони себе так не почувають. Сильним та мужнім хлопцям катастрофічно не вистачає елементарного: зручного одягу, потрібного військового обладнання, засобів гігієни та їжі. На все це потрібні кошти, які нажаль, наш уряд виділити чомусь не в змозі. Але є люди, об’єднання та благодійні організації, які на протязі всього часу існування АТО надають допомогу в забезпеченні всім необхідним наших доблесних воїнів.

Благодійний фонд «Небайдужі серця» не є виключенням. З самого початку проведення АТО і до тепер благодійний фонд активно допомагає воїнам української армії. Тому, отримавши лист-прохання від командира полку ПСМОП «Дніпро-1» полковника міліції В’ячеслава Печененко з проханням забезпечити необхідним бійців, які приймають участь у бойових діях в зоні АТО – благодійний фонд «Небайдужі серця» з радістю надав допомогу солдатам. Перша партія гуманітарної допомоги в яку входили найменування таких товарів, як: армійські берци, чоловіча білизна, головні убори, шкарпетки, тактичні рюкзаки, спальні мішки, дезінфекційні засоби та м’ясні консерви - була направлена в штаб національного захисту Дніпропетровської області. Бійці забезпечені необхідним і деякий час можуть не піклуватися про елементарні речі, а направити всі свої сили на захист нашої з вами країни.

Благодійний фонд «Небайдужі серця» сердечно вдячний кожному, хто вніс частинку своєї допомоги у зборі коштів для закупівлі речей нашим мужнім солдатам. Тільки об’єднавши наші зусилля ми зможемо подолати все! Допомагайте нашій армії, адже хто як не ми?!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...