Аналіз звернень громадян до податкової служби міста

Аналіз звернень громадян до податкової служби міста, фото-1

До податкової служби міста Маріуполя за 5 місяців 2007 року надійшло 47 письмових звернень від громадян, що в порівнянні з 2006 роком менше на 15 звернень (за цей період 2006 р. надійшло 62 звернення).

З загальної кількості письмових звернень 46 – заяви та 1 – пропозиція. Основні питання, що порушують громадяни у зверненнях стосувались роз’яснення податкового законодавства, контрольно-перевірочної роботи та кадрові питання. Зокрема, письмові звернення надійшли з питань податку з доходів фізичних осіб (40%); оподаткування підприємницької діяльності на єдиному податку (11%); контрольно-перевірочної роботи (26%); слідство і суд (9%); кадрові питання (6%).

Аналіз соціального стану показав, що до податкових органів м. Маріуполя письмово звернулось громадян – 7 СПД фізичних осіб (приватні підприємці), 15 – пенсіонерів, 3 – працівники органів ДПС (в т.ч. колишні), 19 – соціальний стан не визначено, 1 – ветеран праці, 1 – член багатодітної сім’ї, 1 -інвалід.

Письмові звернення надходили щодо оподаткування спадщини у вигляді майнового та земельного сертифікату; надання податкової соціальної пільги; оподаткування матеріальної допомоги; списаного боргу по комунальних платежах; стосовно права перебування на спрощеній системі оподаткування; порядку зняття з реєстрації у податковому органі підприємця за власним бажанням, надання соціальної пільги матері багатодітної сім’ї; невиконання рішення суду приватним підприємцем

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Маріуполі.

nalog.pr.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии