16:27, 25 січня 2015 р.

Як дві краплі води

Вибір одягу для дитини часто перетворюється на головний біль для батьків. Ще б пак, адже діти ростуть не по днях, а по годинах, і куплені кілька місяців тому сукня або вишита орочка http://etnodim.com.ua/ua/ua-dityachi-vishivanki можуть виявитися малі в самий невідповідний момент!

А це значить знову похід по магазинах, знову незаплановані витрати ... І це добре, якщо дитина один або діти різні за віком, а якщо в сім'ї підростають чарівні близнюки? У цьому випадку одягнути дитину в деякому роді проблема, адже потрібно придумати гарне вбрання для кожного малюка. Чи все-таки одягнути дітей однаково?

Сучасна мода пропонує мамам воістину соломонове рішення: забути про стандартний набір одягу «два плюс два» і відштовхуватися від індивідуальності дитини, її переваг з точки зору кольору. І дійсно, банальні «рожевий для дівчаток, блакитний - для хлопчиків» поступово відходять у минуле. Модельєри просто впевнені: щоб прищепити дитині відчуття стилю і гарний смак, потрібно з дитинства носити речі різних кольорів. До того ж, близнюки часто схожі лише зовні, а характер і темперамент у кожного свій. Різна одяг лише підкреслить індивідуальність дитини, дозволить йому зрозуміти, що він - не просто копія свого брата або сестри.

Дизайнери радять почати з покупки однакових моделей, але різних кольорів або одного кольору, але з різних тканин. Наприклад, у дівчаток-близнят років чотирьох-п'яти вже може бути загальний гардероб з двох різних спідниць, двох різних суконь, двох різних кофтинок. Так з юного віку дівчинки навчаться комбінувати різні речі, створювати прості ансамблі. І нехай в підлітковому віці виникнуть проблеми суперництва і небажання поступатися, в тому числі і в гардеробі, основний принцип комбінування одягу сестри до того часу добре засвоять.

Не можна не сказати пару слів і про гардероб братів-близнюків. Мамам синів простіше, оскільки хлопчики не так прискіпливі в одязі, як жіноча стать, однак не слід думати, що проблема однаковою одягу їх абсолютно не стосується. Коли у молодих людей з'являться дівчата, нові друзі, почнеться своя життя ця проблема може несподівано спливти. Але і хлопчика можна з дитинства привчити міняти елементи костюма, міняючись з братом одягом.

Втім, деяким близнюкам навіть подобається заплутувати оточуючих, носячи однаковий одяг. Але коли дуже хочеться виділитися, а поруч - твоя копія, варто спробувати різний гардероб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...