«Азов» и отряды теробороны круглосуточно дежурят на блокпостах вокруг Мариуполя (ФОТО)

Бойцы полка “Азов” совместно с отрядами территориальной обороны круглосуточно дежурят на блокпостах в любую погоду.

"Тісні бліндажі, холодні штольні та темні окопи — тепер ці, здається, такі незвичні та далекі поняття, для вояків на сході стали не лише буденністю, але й єдиним захистом їх життя під час охорони території. Бійці полку “Азов” спільно із загонами територіальної оборони цілодобово чергують на блок-постах, незважаючи на дощ, вітер, сніг чи будь-які інші негоди. Тоді, коли більшості українців хочеться лягти під теплу ковдру і, попиваючи гарячого чаю, дивитися не надто інтелектуальні шоу по телевізору, ці хлопці мріють про одне, - аби терористи не дійшли до наших з вами домівок. 
Сьогодні вкотре навідалися на один із блок-постів, який охороняють “азовці”. Картина — незмінна: хлопці мужньо стоять, здається, їхньої витримки вистачить ще на кілька місяців, років чи то десятиріч. Жоден з них сьогодні не поскаржився на дощ, який із самісінького ранку не припинявся, жоден не сказав, що втомився (а повірте, втомилися — авт.), жоден навіть не помріяв вголос про теплу батарею. Єдине, що вояки жваво обговорювали — своїх рідних: дітей, дружин, дівчат, батьків. Втім жоден не скиглить, мріє про лише про перемогу... Попри холод, дощ та сніг вони впевнені, що вистоять. І я їм вірю... Бо їх мужності та сили волі в ім'я незалежної цілісної України вистачить, аби побороти та вигнати ту рашинську гидоту з нашої землі", - говорится в сообщении полка на странице в Facebook.

«Азов» и отряды теробороны круглосуточно дежурят на блокпостах вокруг Мариуполя (ФОТО), фото-1 «Азов» и отряды теробороны круглосуточно дежурят на блокпостах вокруг Мариуполя (ФОТО), фото-2 «Азов» и отряды теробороны круглосуточно дежурят на блокпостах вокруг Мариуполя (ФОТО), фото-3 «Азов» и отряды теробороны круглосуточно дежурят на блокпостах вокруг Мариуполя (ФОТО), фото-4 «Азов» и отряды теробороны круглосуточно дежурят на блокпостах вокруг Мариуполя (ФОТО), фото-5 «Азов» и отряды теробороны круглосуточно дежурят на блокпостах вокруг Мариуполя (ФОТО), фото-6
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии