• Головна
  • Соціальна мережа Добренок - новий проект для українських мам
Реклама
16:53, 6 жовтня 2014 р.

Соціальна мережа Добренок - новий проект для українських мам

Реклама

 Український інтернет простір поповнилося черговим стартапом, який спрямований виключно на жіночу аудиторію - сайт Добренок.

Новий проект з'явився після перетворення колись самого популярного інтернет-порталу Дитина Інфо, який упродовж п'яти років ділився інформацією про здоров'я і виховання дітей з українськими батьками. Сайт про вагітність Добренок покликаний об'єднати всіх вагітних жінок і мам в одне крупне дружнє співтовариство.

Проект Добренок є соціальною мережею для молодих мам, які шукають підтримки і розуміння серед таких же жінок, які стикаються з тими ж проблемами і турботами кожен день. Крім того, сайт щодня наповнюється новими статтями і новинами, що стосуються материнства: як відучити дитину від соски, який одяг вибрати для вагітної, які документи необхідно подати для декретної відпустки, і так далі. Також, користувачки порталу можуть ділитися одна з одною корисною інформацією, вести календар вагітності, вибрати ім'я для свого малюка, створити аккаунт, вести особисті переписки і обговорювати будь-які новини і події в своєму блозі з віртуальними подругами.

Добренок є унікальною соціальною мережею для мам та вагітних, в якій зібрані найнеобхідніші сервіси: підбір няні для дитини, вибір навчальних закладів, аналіз відгуків про роботу різного роду медичних установ та лікарів. Крім того, в розділі «Беседа» всі бажаючі можуть обговорити з однодумницями проблеми краси і здоров'я, з якими не стикається жінка, що пройшла вагітність і пологи.

В планах на найближче майбутнє почати заробляти на рекламі і використовувати ці кошти для подальшого просування проекту, проте на даний момент проект повністю фінансується його творцями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...