• Головна
  • Пошук кохання в Інтернеті: перспективи та загрози
15:02, 11 вересня 2014 р.

Пошук кохання в Інтернеті: перспективи та загрози


Мало кого можна здивувати знайомством в Інтернеті, коли пошук своєї половинки на сайті уже перейшов у режим звичайної справи як для молоді так і для інших вікових категорій претендентів. Головне в цьому плані аби постійний пошук партнера не перетворився на частину життя.

 

Люди яких важко задовольнити, мають нечітке уявлення про свої вподобання або мегаамбіції за допомогою знайомства онлайн зустріти людину з великим статком чи відому супермодель ризикують прожити у полоні своїх бажань дуже довгий час, так і не пізнавши радості сімейного життя. На щастя, такі помилки зараз майже ніхто не робить, оскільки люди все ж таки схильні реально оцінювати свої можливості та власну відповідність до певних умов.

 

Знайти людину навіть в Інтернеті досить складне завдання, яке потребує кропіткої роботи та самовіддачі. Необхідно заздалегідь розробити план відповідно регіональної приналежності та вікової категорії, наприклад «знайомства рівне», аби врахувати всі можливості та загрози. Не секрет, що в мережі як і в реальному житті часто зустрічаються кандидати, далекі від ваших потреб, але які намагаються запевнити, що він чи вона «саме той». Коли подібне трапляється, ні в якому разі не можна здаватися, адже ніякі перешкоди та незначні невдачі не повинні ставати у вас на шляху до довгоочікуваного «виходь за мене».

 

Всесвітня мережа вже неодноразово підтвердила свою ефективність у створенні міцних стосунків. Згідно соціального опитування, яке було проведене агентством GMI Poll, в якому брали участь 17500 респондентів з 18 країн світу, більш як 10% опитуваних шукають постійних партнерів за допомогою знайомств в Інтернеті. І більшість з них таки знаходить своє щастя, адже хто шукає — обов’язково знайде. Від нині не треба постійно снувати в публічних місцях аби з обмеженого вибору зустріти того, хто вам підійде. Більше того не треба платити спеціальним шлюбним агентствам, які зараз переважно займаються транскордонними знайомствами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...