• Головна
  • Створити безкоштовно інтернет-магазин на порталі orlada.com це просто
21:02, 18 лютого 2014 р.

Створити безкоштовно інтернет-магазин на порталі orlada.com це просто

Що являє собою інтернет-торгівля? По-перше, це бізнес, що розвивається семимильними кроками, який здатний запропонувати користувачам всесвітньої павутини широкий асортимент різноманітних товарів. Ті, хто вирішили створити інтернет-магазин безкоштовно, знають, що культурні товари - журнали, книги, DVD і музика - користуються в онлайн світі найбільшим попитом.

П'ятдесят відсотків Українців воліють купувати саме вироби розважального характеру через мережу. На другому місці в рейтингу популярності - комп'ютери та офісна техніка. Справа в тому, що далеко не кожен чоловік готовий придбати «кота в мішку». А адже саме так йде справа, якщо ви вирішите створити інтернет-магазин безкоштовно. Наприклад, при пересиланні замовлення поштою, покупець зможе побачити те, що купив тільки після того, як повністю сплатить замовлення.

Третє місце займають мобільні телефони, електроніка та цифрова техніка. За ними йдуть ігри, музика, софт, електронні книги. Чому ми перераховуємо найбільш затребувані у віртуальній торгівлі товари? Та просто для того, щоб ви знали, з ким співпрацювати, коли зважитеся створити інтернет-магазин безкоштовно.


Слід звернути увагу, що, незважаючи на хороший попит на перераховані товари в інтернеті, кількість віртуальних торгових точок збільшилася зовсім не суттєво за останні роки. Це означає, що сьогодні створити інтернет-магазин безкоштовно може будь далекоглядний чоловік. У відкритій ним організації не буде серйозних конкурентів, якщо все буде зроблено грамотно.

Як створити інтернет-магазин?

Крок 1: Вибір моделі віртуальної торгівлі.

Тут можна вибирати між двома варіантами: веб-посередником і повноцінним інтернет-магазином.
Якщо ви вирішили, що онлайн магазин - краще, то вам доведеться організувати вітрину, логістичну та операційну систему, оклад. Все це досить клопітно, зате окупає себе сповна найближчим часом. Головний фактор розвитку нового проекту - згуртована команда висококваліфікованих фахівців, до складу якої будуть входити програмісти.

Якщо грошей на великий проект не вистачає, ви можете створити інтернет-магазин безкоштовно, який буде відрізнятися скромними розмірами. Зате в майбутньому він перетвориться на гідний онлайн центр.

Що ж стосується відкриття сайту-посередника, то він вимагає набагато менших вкладень. Така вітрина буде налагоджено працювати, якщо ви зможете організувати службу, відповідальну за розподіл та прийом замовлень. Даний магазин нагадує майданчик, який пропонує інтернет-користувачам зробити замовлення на потрібну їм продукцію. Як тільки замовлення буде оформлене, вам потрібно буде придбати річ у оптовиків і перенаправити її в магазин-партнер. Тільки після цього вона потрапить в руки до клієнта.

Зауважимо, дуже багато бізнесмени починають саме з веб-посередництва. Звичайно, переваги даного виду діяльності очевидні:
- створити інтернет-магазин безкоштовно може будь-хто, хто хоч щось розуміє в торгівлі
- не потрібен великий штат співробітників
- можна заощадити на початкових вкладень.
Виникає питання, чому ж тоді багато вирішуються на відкриття повноцінних власних торгових майданчиків і ігнорують можливість створити інтернет-магазин безкоштовно? Справа в тому, що збільшення оборотів призводить роботу магазину-посередника в глухий кут. Надходження великої кількості заявок робить неможливим їх швидку обробку. Виходить, створивши магазин-посередник, ви назавжди залишитеся маленькою компанією, яка не зможе перетворитися на справжній, дуже прибутковий бізнес.
Зверніть увагу, якщо ваш проект не планується розширювати, ви можете заощадити, купивши готову ІТ-систему. В іншому випадку обзаведіться власними дизайнерами і програмістами.

Сьогодні вигідно взаємодіяти з операторами, інтернет-ритейлерами, які працюють з вами на одному терені. З боку це виглядає наступним чином: ви орендуєте у оператора частина його майданчики і розміщуєте на ній свою продукцію. Вигода тут буде стосуватися обох сторін. Так, інтернет-рітейлер істотно розширить асортимент пропонованого ним товару, а ви зможете продавати свої вироби. При цьому вам не потрібно буде знати, як створити інтернет-магазин безкоштовно. Все зроблять за вас.

Крок 2: Пошук коштів на створення свого бізнесу

Щоб відкрити власний онлайн-магазин, потрібно мати на руках пристойну суму грошей. Більш того, чим більше буде розростатися ваш бізнес, тим більше коштів вам буде потрібно. По-перше, необхідно буде оплачувати рекламу (радіо-, відео-, зовнішню). Навіть створення невеликого проекту передбачає, як мінімум, вісімдесяти тисяч доларів. Де ж знайти ці гроші?
Найпоширеніший спосіб - банківський кредит. Сучасні кредитні організації найчастіше виділяють чималі суми на інтернет-проекти. Для цього від вас буде потрібно складання надійного і вселяє довіру бізнес-плану. Якщо банку ваші аргументи здадуться «провальними», сміливо йдіть в так звані венчурні фонди. Звичайно, позичати у них не так вигідно, так і більш ризиковано, але іншого виходу немає.

Крок 3: Створення концепції онлайн магазину

Не один проект не може функціонувати без бізнес-плану. Цей документ знадобиться і в тому випадку, якщо ви вирішите створити інтернет-магазин безкоштовно, і в ситуації, коли відкриття віртуальної вітрини зажадає від вас великих вкладень.

Багато людей задаються питаннями: а чи вигідно займатися віртуальної комерцією, швидко вона себе окупає? Тут не може бути однозначної відповіді. Все залежить від пануючої в країні економічної обстановки, від особливостей реалізації вами товару і від ваших особистісних якостей, умінь і знань.
Однак ми наведемо цікаві цифри для ознайомлення: окремі великі американські проекти «розкручувались» більше п'яти років, в той час як маленькі магазинчики починали приносити дохід через рік. Так, російський магазин Ozon.ru приніс перший прибуток своїм власникам лише через п'ять років.

При продумуванні бізнес-плану враховуйте:
- Краще продавати товари, які мають чіткий набір споживчих властивостей.
- Описати особливості продукції простою людською мовою.
- Через мережу легше реалізовувати дорогі і високоякісні товари.
- Не треба продавати те, що продає більшість. Даний сегмент ринку буде зайнятий вже «розкрученими» брендами. Знайдіть щось своє.
- Не треба починати з торгівлі продуктами харчування. На Україні, на думку експертів, це не вигідно (це правило стосується і тих, хто вирішив створити інтернет-магазин безкоштовно).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...