• Головна
  • У Маріуполі повідомили про закриття амбулаторії, яка обслуговує 10 тисяч людей. Окупанти це заперечують
15:40, 20 листопада
Немає можливості перевірити

У Маріуполі повідомили про закриття амбулаторії, яка обслуговує 10 тисяч людей. Окупанти це заперечують

У Маріуполі повідомили про закриття амбулаторії, яка обслуговує 10 тисяч людей. Окупанти це заперечують

У тимчасово окупованому Маріуполі готуються до закриття амбулаторії №6, розташованої в мікрорайоні «Східний» на Лівобережжі міста. За словами місцевих жителів і блогерів, заклад обслуговує близько 10 тисяч осіб, більшість із яких — люди пенсійного віку.

Про це повідомила Маріупольська міська рада.

Раніше окупаційна адміністрація заявляла про плани створити в цьому районі нову поліклініку, однак, як зазначають місцеві, замість медичних установ у мікрорайоні зводять переважно житло під іпотеку.

За даними міськради, закриття амбулаторії відбувається на тлі загального дефіциту медичних послуг у місті. Мешканці скаржаться на багатогодинні черги, відсутність вузьких спеціалістів і неможливість пройти базову діагностику. Навіть підконтрольний окупантам «департамент охорони здоров’я» визнає гостру нестачу медичних кадрів, особливо в дитячій медицині. Через відсутність інфекційних відділень дітей із ГРВІ та іншими захворюваннями змушені вивозити до Нікольського або Донецька.

“Натомість у місто періодично завозять російських лікарів для показових візитів під камери. Доступ до нових медичних закладів, зокрема діагностичного центру, для більшості місцевих залишається обмеженим — там обслуговують переважно військових РФ та представників окупаційної адміністрації”, - зазначили у міськраді.

Тим часом з’явилася офіційна заява так званої Управи Орджонікідзевського внутрішньоміського району та адміністрації ГБУ ДНР «ЦПМСП №5», які запевнили, що амбулаторія, розташована за адресою вул. 9 Травня, 8 (мікрорайон «Східний»), працює у звичному режимі.

У Маріуполі повідомили про закриття амбулаторії, яка обслуговує 10 тисяч людей. Окупанти це заперечують, фото-1

Скріншот Телеграм каналу Управи Орджонікідзевського внутрішньоміського району

Читайте також: Окупанти відкрили нові підстанції «швидкої», але допомога досі недосяжна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь