• Головна
  • У Краматорську загинули журналісти Freedom — Олена Губанова та Євген Кармазін
12:37, 23 жовтня 2025 р.
Надійне джерело

У Краматорську загинули журналісти Freedom — Олена Губанова та Євген Кармазін

У четвер, 23 жовтня, стало відомо про загибель журналістки телеканалу Freedom Олени Губанової та оператора Євгена Кармазіна. Вони стали жертвами російського удару дроном «Ланцет» у Краматорську.

Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін. 

Він зазначив, , що журналісти з перших днів повномасштабного вторгнення Росії висвітлювали ситуацію в області, розповідали правду про ворожі злочини, евакуацію цивільного населення та історії українських захисників. Вони працювали у найгарячіших точках Донеччини та «були всюди завжди перші».

«Важко повірити, що це могло статись саме з ними… Це важка втрата для області та всіх нас. Світлі, чуйні, справедливі та чесні. Олена та Євген назавжди залишаться у нашій пам’яті саме такими…» — написав Філашкін.

Олена Губанова та Євген Кармазін були серед тих, хто щодня ризикував життям, щоб показати світові правду про війну. Їхня загибель — ще одне нагадування про небезпеки, з якими стикаються журналісти на фронті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорск #журналісти #загибель
ТОП новини
1472 день повномасштабної війни. Масований удар по Кривому Рогу. Угорщина викрала 7 працівників Ощадбанка разом із грошима та золотом
У Маріуполі руйнується трибуна на площі Свободи. Як виглядає простір зараз, - ВІДЕО
На окуповану Донеччину завозять молочний сурогат із пальмовою олією. Його продають у супермаркетах Маріуполя
Другий етап великого обміну. З російського полону повернули 300 українських військових і двох цивільних, - ФОТО